Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha szórakozó helyen vagyok és...

Ha szórakozó helyen vagyok és annyit ittam hogy mondjuk 2 -óra rá hánynom kell hogy tudnám vissza tartani hogy kint az útcán vagy otthon hányjak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 08:24
 1/5 intrepid ***** válasza:
100%
Arra tudok tanácsot adni, hogy a mosdóig elérjél: mély levegőket venni, és igyekezni a mosdó felé. Ami kikivánkozik, az hagy jöjjön ki. Apám, régen, egy vörös szőnyeget tudott végigokádni.
2012. okt. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem lehet visszatartani, tehát a legjobb, ha nem iszol túl sokat, annak semmi értelme.
2012. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz.
2012. okt. 1. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mennyire kell hánynod, nekem pl.: van egy olyan szint, ahol hányingerem van, de ha nem iszok több alkoholt, és mély levegőket veszek akkor kibírom amíg elmúlik, de van az a szint, amikor képszakadás, és se járni, se beszélni nem bírok, olyankor ha elkap a hányinger akkor jön is kifele, esélyem sincs visszatartani, szóval próbálj meg szórakozóhelyen nem annyit inni, hogy mindent szétokádjál.
2012. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyél piálás előtt, meg esetleg vigyél magaddal egy zacskó ropit. ha érzed,hogy baj lesz, akkor edd meg. ezzel csak egy gond van, hogy ha mégis hánynál, akkor tartalmasabb lesz!
2012. okt. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!