Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyibe kerül most Ukrajnában...

Mennyibe kerül most Ukrajnában egy liter fekete nemiroff?

Figyelt kérdés

Már több, mint fél éve nem voltam kint (lehet egy éve is megvan) akkor 40-45 hrivnyáért vettem. Kíváncsi lennék mennyit változtak az árak.

És megköszönném, ha valaki megmondaná mennyiért váltanak a határon, és a 95-ös benzin ára is érdekelne. Végül most jut eszembe h megkérdezzem még h a duty freeben emelkedtek-e az árak az elmúlt időben (legutóbb a literes Heaven Hillt 5,5 euroért vettem)


Lehet kicsit sokat kérdeztem. Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 15. 17:33
 1/3 anonim válasza:

Üdv. Az 1 literes nemiroff még mindig annyi, ha jó helyen veszed, egyébként lehet kicsit több.

A jelenlegi váltás árfolyam 100forint=3,80hr(3hrivnya 80 kopijka)

A 95-ös benzin ára pedig 10-11 hrivnya között mozog(270-280 forint). Kutaktól függően, azaz ne a Shell-re menj:D


A duty freeben nem vagyok járatos:)

2012. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, még annyit kérdezhetnék, hogy melyik határon jársz, és hol szoktál vásárolni?
2012. nov. 10. 15:00
 3/3 anonim válasza:

Kárpátalján élek:) Kb fél éve nem voltam Magyarországon, jelenleg folyamatban van az útlevelem, mivel nemrég töltöttem be a 18-at és a "gyerek" útlevél már nem érvényes, most a katonaságtól papírra várok, meg egyebek, de egy-két hónapon belül remélem kész lesz:)


Amúgy ha át akarsz jönni a Lónyai határátkelőt ajánlom, esetleg a Barabásnál. Záhonyban könnyű nagy sorokba futni és akkor nagy a várakozási idő. A környéki magán boltokban mindent megtalálsz viszonylag jó áron.

2012. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!