Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyek azok a magyar alkoholok...

Melyek azok a magyar alkoholok amelyeket nagyon szeretnek a külföldiek?

Figyelt kérdés
Valamint más országokhoz képest az itteni tényleg erős?
2012. nov. 4. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát az Unicumra mondják azt, hogy az igazi Hungaricum, de én azt nem csipázom, nem tudom hogy a külföldiek hogy vannak ezzel.
2012. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Pálinka.

Főleg hogyha Oroszországban , Lengyelországban jársz ott megőrülnek érte.

2012. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Unicumot láttam olasz abc-kben. De amikor svájciaknak adtam 37,5%-os Vilmost, akkor kiköpték hogy nagyon erős.

A minőségibb sört, bort is szeretik itthonról.

2012. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Phoney ***** válasza:

Pálinkán kívül nagyobb tételben nem készül itthon minőségi égetett szesz, szóval más nem is nagyon jöhet szóba. És sajnos a pálinkák közt is úgy kell válogatni, mert még a drágábbak közt is sok az igencsak közepes.


Az italok szeszfoka nem igazán szokott országonként eltérni, a franciák is palackoznak pl. 50 fokos gyümölcspárlatot.

2012. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom itt ajándékról van szó, amivel nem nyúlsz mellé az a barack pálinka és a tokaji aszú. De pl. egy finn még a metilalkoholt is letolja.
2012. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Hát igen , a finnek olyan mint a ruszkik , úgy isszák a vodkát mint más a vizet.
2012. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Múltkor láttam a tv-ben egy filmben hogy egy francia éteremben magyar borokat ajánlott a pincér. Utána néztem az interneten mekkora a valóság alapja. És a magyar borok az europai legjobbak közé tartozik. Szóval szerintem ha ajándék lesz egy igazi tokajival nem lősz mellé.
2012. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a Hubertust sokkal jobban szeretem az Unicumnál, az édes ízek kedvelői azt biztos szeretik. Különben meg én azt mondom, hogy ha valami olyan Országról van szó, ahol keményen isznak az emberek pl.: Oroszország akkor valami jó ütős pálinkát ajánlanék, ha viszont nem olyan Országról, hanem valami fejlettebb EU-s országról van szó, akkor inkább valami sokputtonyos tokaji aszút vennék. egyébként írták egy páran, hogy az Oroszok, meg a finnek hogy vedelik a vodkát. Pár hónapja néztem a Wikipédián, hogy melyik Országokban a legnagyobb az alkoholfogyasztás, és Magyarországot csak az Írek "verték meg" úgyhogy elvileg többet iszunk mint az Oroszok, meg a Finnek, Csehek, Németek stb. :D
2012. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár egy februári hír alapján már "csak 17-ek" vagyunk, 2006-ban voltunk másodikak.
2012. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pálinka, Unicum, borok. Ezeket szeretik és isszák.
2012. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!