Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Jagermeistert vagy Absynthe-ot...

Jagermeistert vagy Absynthe-ot kedvelitek?

Figyelt kérdés
Csak simán isszátok? Ha nem akkor mit hozzá? Mivel mennek ezek az italok?
2012. nov. 15. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőt szeretem, mindkettőt tisztán, az Absinthe-ot higítatlanul, úgy jobb az íze, vagy égetett cukorral.
2012. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Jagert tisztán iszom, és azt jobban szeretem mint az absynthot.
2012. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát a 2 ital kb. ég és föld, a Jägermeister a kedvenc piám, és tisztán szoktam inni. Abszintból meg igazit Magyarországon nem könnyű beszerezni, ha mégis az 10+ Forintba kerül, de tescoban van sok hamisítvány. Én igazit még nem ittam, csak hamisítványt, na az tisztán is, és vizezve is iszonyat szar. Az eredeti is tisztán nagyon erős, alkoholtartalma általában legalább 50% de van amelyiknek 89.9% ezért általában vizezve isszák.
2012. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Javítás 10 ezer+ forintba kerül.
2012. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én jäger párti vagyok. Párszor már elvitt a csodaszarvas, de van aki a zöld tündérre esküszik. Egy viszont tény: itthon nem fogsz találni eredeti abszintot.
2012. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
jägert szeretem jobban, általában tisztán, de van amikor tejjel :D ilyen tejeskávé jellegű íze lesz :)
2012. nov. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jagert szeretem nagyon, abszintot sosem ittam még, nem is akarok. A jagert tisztán iszom. Ha megvagyok fázva egy feles jager mindig meggyógyít másnapra.
2012. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A jäger finom, az absynthe-ból pedig egyszer egy eredetit nagyon megkóstolnék. Ha hamisítvány, akkor a szarvas.
2012. nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jagert nem szoktak hamisítani?
2012. nov. 18. 14:48
 10/10 Phoney ***** válasza:

Nem sűrűn, mert azt ugye (mint márkanevet) tilos. Az abszint egy italfajta, de még törvény sem szabályozza, ezért mindenféle drága szemetet árulnak a nevével, még csak nem is hasonlítanak (sokszor egymásra sem...).


A kérdésre válaszolva az abszintot, de természetesen csak az olyat, ami tényleg az. És természetesen nem töményen, mivel azt nem arra találták ki:)

2012. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!