Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha jagermeistert iszok nagy...

Ha jagermeistert iszok nagy mennyiségben attól tényleg nagyon beteg leszek másnap?

Figyelt kérdés
Elég sok piát ittam már egyetemen koliba. szinte hetente 1-2x legalább piálunk. van úgy hogy akár buli előtt egy üveg vodka is lecsúszik meg millió sör... általában semmi bajom nincs másnap megyek órára simán. kicsit fáradtan de annyi.. ma jégert akarok inni többségben ezért kérdezem. eddig ilyen 5-6 felestől több jégertől többet egyszerre nem ittam...
2012. szept. 5. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, az gyógyszernek is jó és különben sem erős.
2012. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

35% azért nem számít gyengének. :D

Viszont nem pancsolt szemét, úgyhogy ha a többitől nem volt bajod, akkor a Jägertől se lesz.

2012. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Phoney ***** válasza:

Nem jó gyógyszernek. Ez csak marketing.


Én nem nagyon iszom Jägert, szóval személyes tapasztalatom nincs, de az alapja valószínűleg olcsó melasz-finomszesz (a likőr erős ízébe úgysem tud beleszólni), annak a másnapját pedig világszerte rettegik.


Mellesleg sok cukor van benne, amitől lassabban szívódik fel a szesz = késleltetve üt be = többet bírsz belőle meginni, mint másból = részegebb leszel a végén = másnaposabb leszel.

2012. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nyár elején voltam egy bulin, amin 6 feles Jägert, 2 feles Jim Beam-et meg 3 sört ittam, és utána bitang másnapos voltam, de voltam már ennél sokkal másnaposabb is, úgy hogy csak sört és bort ittam, szóval ha nagyon dúrván berúgsz, akkor tök mindegy, hogy mitől úgyis másnapos lehetsz, ha meg ennyi vodkától meg mondjuk 6 feles vodkától és mondjuk 6 sörtől nem voltál az, akkor 6 feles Jägertől és 6 sörtől sem leszel szerintem, de vigyázni kell vele, mert nagyon finom édes íze van, ezért könnyen lecsúszik, nekem legalábbis sokkal könnyebben, mint bármilyen egyéb tömény.
2012. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát nemsokára tesztelem sztem olyan 2,5 decivel kezdek. aztán majd látjuk azt megiszom kivárom mi lesz belőle... :D

ha hozza akk utána buliba meg csak sörözök. így nem hiszem hogy lesz nagy bajom hnap.. nyáron volt hogy buli előtt egyedül ittam meg egy üveg hubertust meg jó néhány sört azt már viszont nem tudom mennyit... :D

2012. szept. 5. 17:52
 6/9 anonim válasza:
Én jégertől egyszer nagyon berúgtam, és a másnap nagyon rossz volt. Nem ajánlom :D Bár minden ember más... :D
2012. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
túléltem... :D és semmi bajom! fél liter jéger 5 feles vodka 3 vagy 4 sör már azt pontosan nem tudom... tegnap este 10 től reggel 7 ig tomboltam. egy észrevétel a jéger annyiban mocskos ital h nagyon könnyen csúszik.. áttöltöttem egy fél literes kólás üvegbe ha az utcán rendőr ne tudja mit iszok.. és 2-3 húzásra lent volt vodkához,pálinkához képest üdítő.. és nem gyengén beüt 10-15 perc után..
2012. szept. 6. 13:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy finom, és jól csúszik, azért kell vigyázni vele :)
2012. szept. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Miki whisky- t szokott inni a forgatásokon, egy rész alatt van hogy 2dl- t is megiszik (attól függ hányszor kell felvenni az ivós jelenetet), mégsincs semmi baja. Bár lehet azért mert kicserélik a whisky- t teára titokban.
2013. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!