Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szombathelyen hol tudnék sört...

Szombathelyen hol tudnék sört venni 18 év alatt?

Figyelt kérdés
Légyszi konkrét boltot írjatok ha tudtok, ne olyat hogy bárhol ha jó eladót találsz stb.

2012. nov. 25. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
kisboltban
2012. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Most komolyan nem adják ki a SÖRT?! :D
2012. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és még nem próbáltam sehol, ezért nem tudom, hol érdemes megpróbálni
2012. nov. 25. 21:05
 4/6 rémuralom ***** válasza:
67%
18 év szerintem elég hosszú idő ahhoz, hogy bárhol megkapd annyi idő alatt a sörödet.
2012. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudja az ember, hogy nem bezáratni akarod ezekkel az infókkal a boltot? Nem véletlen nem írnak soha az ilyen kérdésekre választ. Ha írnak is akkor egy multi cég nevét ahol több száz kaszás van. Minek vannak barátok, ha nem erre? Biztos van a sulidban 1-2 nagyobb bulizós.
2012. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 15 vagyok, és eddig csak 1X nem adták ki... megoldás: felragasztható bajusz XD
2012. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!