Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mivel vehetném rá a barátnőmet...

Mivel vehetném rá a barátnőmet, hogy igyon?

Figyelt kérdés

Együtt szilvesztereztünk a BFF-emmel, egy nagyobb baráti társaságban, én hívtam meg hozzánk. Mindenki ivott, a legtöbben részegek is voltak. Én is berúgtam, ő viszont egész végig józan volt és egyetlen pohárhoz sem nyúlt, csomóan kínáltuk meg ajánlgattuk, hogy igyon egy kicsit attól oldódna, meg jobb lenne a buli, de a végén már mérgesen utasítgatott el mindenkit. Egyáltalán nem élvezte a bulit, pedig ha ivott volna sokkal jobb lett volna neki is!

Igazából soha nem iszok, sehol, meg azt mondja nem is akar, de én szeretném ha kipróbálná mert nincs benne semmi rossz, sőt sokkal oldottabb lenne és a pasikat sem riasztaná el ezzel a viselkedésével..

Ötletek?


én 16 vagyok a barátnőm akiről írtam pedig 15.


2013. jan. 1. 20:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem akar ő is alkoholista lenni... De amúgy lehet, hogy oka volt rá (a fentin kívül). Én pl gyógyszert vettem be szilveszterkor, és nehéz volt megállni, de nem ittam alkoholt.
2013. jan. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!