Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem merek sokat inni (. )...

Nem merek sokat inni (. ) Hogy csináljam hogy ne hánnyak?

Figyelt kérdés
...a kedvenc alkoholomból,mert félek hgy hányni fogok. soha nem hánytam még piától.hogy csináljam h ne hánnyak?
2009. aug. 26. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egyél előtte valamilyen gyümit,nekem az beválik
2009. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig még soha nem hánytál akkor meg mitől félsz???

Amúgy még én sem hánytam soha. Van, hogy nem eszem semmit egész nap és szétiszom magam, de semmi. Szerintem amiatt lehet, hogy ha már kezdem érezni, hogy hat a pia akkor tartok egy kis szünetet és közben megiszom egy félliteres mentes ásványvizet és utána teljesen jól leszek és folytathatom nyugodtan.

2009. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel akkor enni sem kéne, mert hátha túl sokat eszel és kihányod. Az ember érzi azt, hogy mikor elég az ivásból, és akkor abbahagyja, ennyi. Amúgy meg ha sose hánytál még piától, akkor pont úgy csináld, mint eddig. Különben meg egyszer ezt is meg kell tapasztalni :)
2009. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha hányni kell, az nem rögtön jön, annak számtalan előjele van, és azt érezni fogod, amikor nem kell már több.ilyen pl, amikor már nagyon részeg vagy, nem látsz csak közvetlen közelre, dülöngélsz, szédülsz,stb, stb.. na ha már szédülsz, akkor gáz van, onnan már nem kell többet inni.és ne egyszerre idd meg az egy üveg piát, hanem szép lassan, egész éjszaka, akkor nem fogod összehányni magad, és tudnifogod mikor elég :)
2009. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Én például úgyu csinálom, hogy egy este vagy csak sört, vagy csak vodkát, vagy csak bort stb. iszok. Csak akkor hányok piától, ha keverem, másképp még olyankor se hánytam, amikor már menni is alig tudtam...
2009. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hánytál még? Akkor mért gondolod hogy fogsz? Amúgy meg ne igyál túl sokat, sztem nincs abban semmi jó ha összehányod magad. Nekem pl. erős a gyomrom, volt hogy sokat és sokfélét ittam mégse hánytam. Annak ellenére hogy nem bírom jobban az alkoholt mint más, sőt néha hamarabb üt. De röhögök, baromkodok, alszok, fekszek, visznek... De nem hányok.:)
2009. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia!


Én nekem mindig csak akkor volt problémám ha pezsgőt kevertem valami mással! De szerintem ha nem kevered a piákat, nem lesz semmi gond!

2009. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Igyál nagyobb időközönként, (7-10 perc), vagy rágcsálj mellé valamit. Ha nem akarok hányni, nekem az alma a leghatásosabbXD
2009. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy jó megkent zsíros kenyeret megeszel akkor bírni fogod egy bizonyos határig!

Komolyan!

2009. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ne indulj neki a piának üres gyomorral, mindig egyél(vacsizz) előtte 1-2 órával!

nálam mindig van ropi, bulin nem feltűnő, mindenki szereti és ha éget a pia vagy nem vagy jól mindig segít!:)

2009. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!