Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha egyszerre iszok keveset az...

Ha egyszerre iszok keveset az jobban üt mintha lassan innék sokat?

Figyelt kérdés

Nem szoktam inni...eddig soha nem voltam matt részeg..

De az érdekelne hogy mondjuk egy korsó sört megiszok 3perc alatt az jobban megüt-e mintha 2korsó sört innék meg másfél óra alatt?

Ha jobban megüt a gyors ivás,akkor azt kiis hányom?(arra gondolok hogy mivel gyorsan megittam aránylag sokat,ezért vissza is jön)



2013. febr. 3. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem 2 sör másfél óra alatt az valamivel jobban üt, mint egy sör 3 perc alatt, és annyit biztos nem hánynál vissza, de például ha töményről beszélünk, akkor ha megiszol húzóra 2 deci vodkát, az lehet hogy jobban megüt, mintha 3 óra alatt innál meg 3 decit, legalábbis nálam jobban üt.
2013. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az előző mondja.
2013. febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!