Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen érzés részegen vezetni?

Milyen érzés részegen vezetni?

Figyelt kérdés
aki vezetett már ugy leirhatná..érdekelne, nem akarom kipróbálni félreértés ne essék csak kiváncsi vagyok.
2010. szept. 4. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd meg Stohlbucit ... ha még emlékszik rá :)
2010. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
drogos vezetésre nem vagyok kiváncsi :p
2010. szept. 4. 11:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szimulátorban próbáld ki. Tanulságos.

Eleinte javul a vezetésed. Aztán egyszercsak átesel, és faltól falig mész :D

2010. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Én egyszer kipróbáltam születésnapom alkalmából egy lakóövezettől messzi, kihalt, de lebetonozott elég hosszú egyenes úton kb 110-120km/h-val. Furcsa volt, mintha nem érezném a sebességet, és nem vettem észre, hogy már árok szélén van az autó... Félelemérzet egyenlő a 0-val. SOHA NEM VEZETNÉK "ÉLESBE" RÉSZEGEN, TE SE TEDD!
2010. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem részegen, de két pohár bor után: lazább voltam, de rengeteg apró hibával, amiből bármi lehetett volna. Nem szeretném ismételni.
2010. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Hogy milyen érzés részegen vezetni? HALÁLOS! De minimum balesetveszélyes!
2010. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

az autóklubnak meg sztem az ilyen vezetéssel foglalkozó összes szervezetnek is van ilyen speckó szemüvege, amit ha felveszel, úgy látsz át rajta, mintha be lennél rúgva. Kipróbáltam már egész jó, persze nem tökéletesen élethű, de mókás.


Sztem próbáld ki milyen részegen bicajozni, és akkor tudni fogod kb milyen lehet....

2010. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Ne, ne próbálja ki a részeg biciklizést se! Velem szemben már kerekezett (ua. az oldalon) részeg biciklis! Csak a jó szerencse mentette meg, meg engem is a börtöntől.
2010. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én csak ki-be álltam eléggé benyalva egy szilveszter alkalmával egy kapun egy Porschéval, hogy be tudjanak mögé parkolni.

Bátran vittem ki a széles autót a kapun. Másnap remegett kezem lábam, hogy mekkora kárt lehetett volna okozni.

2010. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer egy udvarban akartam megfordulni, (jó mondjuk ott nem 1-2 pohár sör volt hanem egy kicsit több), nézek hátra tolatok, tolatok, tolatok, hátranézek, és csak annyit látok hogy a virágcserepek össze vissza kovájognak az autó mögött, a fal egyszer közelebb jött, egyszer távolabb ment. Szóval inkább kiszálltam és úgy hagytam az autót XD.
2010. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!