Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha az Unicumot felbontom...

Ha az Unicumot felbontom akkor azt kell hűtőbe tárolni, vagy elég csak fogyasztás előtt behűteni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 05:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Felbontva nyugodtan beteheted a mélyhűtőbe, -18C fokon nagyon finom! Nem fagy meg, mert elég nagy az alkoholtartalma! viszont ha én felbontok egyet, nincs nagyon ideje lehűlni :))
2013. márc. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja és ha felbontod és nem hűtöd, akkor is korlátlan ideig eláll, nem lesz semmi baja
2013. márc. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sima hűtőbe tedd, hidegen a legfinomabb. én fagyasztóba nem szoktam, szerintem az már túlzás, de kinek mi ízlik, úgy tegyen.

szobahőn ki nem állhatok semmilyen italt sem.

2013. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 snapsz94 válasza:
Ha nem tudsz Unicumot inni, ne foglalkozz vele, öntsed a budin lefele.
2013. márc. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mint az előzőek is írták ..az Unicumot én sem tárolás miatt szoktam vásárolni !!!
2013. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Az Unikum a magas cukor- illetve alkoholtartalma miatt hűtés nélkül is eláll korlátlan ideig. S ha az a kérdés, hogy milyen hőmérsékleten a legjobb fogyasztani, ízlés dolga, ezért mindenkinek magának kell eldöntenie. Kísérletezz, és legyen saját véleményed!
2013. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ha a poharakat beteszed a fagyasztóba mielőtt fogyasztjátok-az is megoldás és akkor nem foglal sok helyet a gömböc a hűtőben....persze attól függ mekkora a hűtő és mekkora a gömböc:))

jó neked ha sokáig kell pakolgatni-nálam nem sok esélye van erre.

2013. márc. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mint ahogy a kérdésben is fogylmaztam nem a fogyasztása érdekel mert azt mélyhűtőből kiszedve isszunk. Csak mivel qrva sok helye foglal a mélyhűtőben ez a literes gömb ezért kivettük.
2013. márc. 31. 10:55
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
egyáltalán nem fogalmaztad meg a kérdésben a problémádat és a mélyhűtő szó sem szerepel benne-igy aztán miután baromi okos ámde sokkal inkább nagyszájú vagy-oldd meg magad ezt a marha nagy problémát.még 2 IQ elvesztése-és a pitypangok népes családja fogja csak érteni mit szólsz....
2013. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Chhh -.-
2013. ápr. 1. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!