Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Alkohol fogyasztasa utan mit...

Alkohol fogyasztasa utan mit lehetne enni, vagy inni, hogy ne erzodjon a szaga?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Rágógumi.
2013. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen alkohol?
2013. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hagymát. Vagy vannak ezek a nagyon erős mentolos cukorkák, abból párat.
2013. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a szag megelozheto, ha palinka helyett pl vodkat iszol. egyrbkent iborkaval probalkozz
2013. ápr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Legtobbszor vodkat iszom,allitolag a gin nem erzodik, de nekem egyik se jott be
2013. ápr. 24. 00:01
 6/10 anonim ***** válasza:
A vodkát akkor nem érezni, ha valaki messzebb van az embertől, mint 2 méter. Egyébként ugyanúgy érezni az átható vodkaszagot. Nekem a szagos, nehéz ételek evése jött be: kolbász, sült hús, fokhagymás szalonna.
2013. ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én amikor azt akarom, hogy ne érették meg, akkor beverek egy energiaitalt is, mert némelyiknek olyan erős illata van, hogy még az alkohol szagát is elnyomja.
2013. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat; en olyat is hallottam mar,hogy citrom hejat vagy kaveszemet ragcsalni.Rovid ideig jo, de nem tartos. Ha valakinek van meg otlete ; Johet....
2013. ápr. 25. 16:45
 9/10 anonim ***** válasza:

A mennyiség döntő. 1-2 felest könnyedén lehet álcázni, de sokkal több ivása már akkor kiderül, amikor megszólalsz. Nálunk a munkahelyi alkesz kolléga parfümmel próbálta elfedni, de persze a közelében ugyanúgy érződött a vodkaszag. Ha nem érződik, akkor is lebukik a beszéde miatt, ami tipikus részeges beszéd: lassú, koncentráló, önkéntelenül vigyorgó.

Ha keveset ittál, akkor én is az energiaitalra szavazok. Ha sokat, akkor a szénsavas üdítők csak rontanak a helyzeten, arra a nehéz, büdös kajákat ajánlom. Nekem az mindig bejön, csak a hülye dumám ugye elárul. :)

2013. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt le szokták szólni,de nem igazán tudom miért,én csak vodkát iszom,hogy ne érződjön,de úgy,hogy adok hozzá még feleannyi vízet.

Persze nő vagyok,de így könnyebb sokkal meginni,nem érzem azt,hogy a szervezetemet megterhelné,mint víz nélkül,hamarabb kimegy és így nekem viszont nem is érződik.

2013. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!