Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Legdurvább berúgásotok?

Gabor9 kérdése:

Legdurvább berúgásotok?

Figyelt kérdés
Mit ittál, mit csináltál?:)
2012. jan. 27. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont most hétvégén történt! Megittam 1 liter házi készítésű mojito koktélt, majd a buliban 1 long island koktélt! Nem emlékszem semmire, állítólag egy csomó ismerőssel beszélgettem, kiesett az egész este zenéstől, emberestől. Ritkán iszom, nagyon szégyellem magam! :-(

28/L

2012. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Azaz kedden! Az nem is hétvége volt! :-)
2012. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem emlékszem mit ittam ☻
2012. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom, amit utólag elmeséltek. Barátokkal elkezdtünk sörozni, utána hárman megittunk egy üveg Jagert, majd feleseztünk, a következő buliban egy üveg Jim Beam-et pusztítottunk el. Marhára kiesett minden, a sörözös részt úgy ahogy tudom. Állítólag nem csináltunk nagy gázt, de többet emlegették anyukánkat. :)) Csak a másnapra emlékszem, az borzasztó volt. :)
2012. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Kedves kérdező! Te mit tettél?
2012. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

az államtitok:) De felfedem:

1 db haverommal sörözés után megittunk 7 dl Jägert, majd elmentünk egy szórakozóhelyre ahol már több haverom is volt, és ott aztán... bols+redbull (4x), 1 hektoliter sör, martini bianco.. Csoda hogy hazajutottam:) De am nem iszok én se gyakran;)

2012. jan. 27. 17:14
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
hánytam aztán buliztam tovább (ennek köszönhetően másnapos sem voltam) és nem csinálok hülyeséget ha iszom akkor sem.... mondjuk bátorságot azt ad, fesztiválon felváltva smártam a 8-9-es csajokkal xD
2012. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Összehánytam magam 3-szor, aztán bealudtam, de úgy hogy 2 óráig semmire sem ébredtem fel, aztán másnap fingom sem volt róla, hogy a maradék kb. 3 deci bort hova tettem.
2012. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Most kettő között vacillálok. Amikor hánytam és utána nem emlékszem sok mindenre, vagy amikor sorozatba hánytam és nem voltam sokat a buliban. :)
2012. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 doboszoli ***** válasza:
75%

Már elévült, így közreadható.

Az államvizsga bankettemen anno 85-ben.

Olyan sikeresen kombináltam a tokaji aszút a szilvapálinkával, hogy 10 órától nem tudtam milyen rendezvényen veszek részt, illetve merre vagyok arccal előre.

Az eredmény önmagáért beszélt, én ugyanis meglehetősen szótlan voltam.XD)

2012. jan. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!