Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Segitség kéne egy étrend...

Segitség kéne egy étrend összeállitáshoz! Aktiv sportoló vagyok és tudni szeretném mit ehetek reggel délben este, vagy mit nem! Oldalak, segitségek? Bővebb lent

Figyelt kérdés
sportoló vagyok és most ugy néz ki sikerül a profik közé kerülnöm és sokszor mondják az étrendre figyeljünk oda! nem igazán tudom mit hogyan kéne, és már mostanában szeretném betartan! fehérjék,szénhidrátok,mikor,melyik,mennyit , mit nem szabad vagy bármi segítség jó lenne!! 18/F

2013. jan. 12. 20:59
 1/6 anonim válasza:
mit mond az EDZŐD???
2013. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
azt se tudjuk, milyen sportágban leszel "profi":-D
2013. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Football,és nem mond semmit,csak figyeljünk oda az étrendre , hogy mit eszünk :D
2013. jan. 12. 21:06
 4/6 anonim válasza:

kérdezz rá, hogy mégis MIRE kell odafigyelni?:-D


egy edzőnek kell értenie a sporttáplálkozáshoz is.

2013. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést inkább a Sport és mozgás kategóriába kellett volna feltenned, ott jobban értenek az ilyesfajta étrendekhez, mint az itt fórumozgató háziasszonyok. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=%E9trend&kat.. itt válogathatsz jópár hasonló kérdés között.


[link] itt pedig találsz mintaétrendeket.

2013. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. jan. 13. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!