Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokan mondták már hogy bevált...

Sokan mondták már hogy bevált aza naponta 5x együnk keveset. De mennyi számít kevésnek?

Figyelt kérdés
mondjuk: zabpehelyből vagy salátából vagy húsból?és még annyi hogy ha iszok egy nagy pohár capuccino t (édesítővel) akk az is kajálásnak számít?
2011. máj. 9. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam: reggelire két fél szelet kenyér (toast kenyérből mehet 3 is) feltéttel. Tízórai, uzsonna egy-két gyümölcs mennyiségű, pl. egy alma és egy körte. Vagy egy alma és néhány szem keksz, ilyesmi.

Ebédre egy normális tányér (elvégre valamikor jól kell lakni :D), vacsorára meg mondjuk egy fél fej saláta elkészítve.


Szerintem az a legokosabb, ha belövöd, hogy nagyjából hány kalóriát szeretnél enni. Ezt elosztod arányosan: a reggeli legyen ennek a 20%-a, tízórai 10%, ebéd 50%, uzsi, vacsi 10-10%

Persze lehet máshogy is, nálam ez jött be, mert ilyen arányok mellett vagyok a legkevésbé éhes. Tulajdonképpen ebéd után már egyáltalán nem.

2011. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
lapostányér helyett kistányérra szedj! Fél hús(5dkg) , fél szelet kenyér, csak egy merőkanál leves vagy főzelék. Ez kevés(nem egyszerre, hanem egy alkalommal az egyik.Kisadag krumpli(mint a meki kisburgonya)2 evőkanál zabpehely. Salátából kétmaréknyi.Kapucíno nem számít, de az édesítőszer nem jó.
2011. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én napi 5-6x eszek keveset. mondjuk nekem nem kell fogynom tehát nem veszem annyira szigorúan viszont semmit nem is híztam tehát biztos hogy működik a dolog(régen duci voltam, és nagyon könnyen hízok)

nálam a kis adag annyit tesz hogy nem eszem degeszre magam, épphogy annyit eszek hogy ne legyek éhes. reggelire egy kis tál zabkását eszek(színes IKEA-s műanyag kistál) főétkezésnél max két kisebb szelet húst , és egy kis zöldséget, de ha nagyobb a hús akkor csak egy szelet. salátából zöldségekből nyugodtan lehet enni.

a lényeg hogy sose edd tele magad még ha a kedvenc kajád van akkor sem. inkább oszd be több étkezésre. a cappuchino is kalóriát tartalmaz, pláne ha tejjel és cappuchinoporból csinálod. tehát azt se vidd túlzásba.

2011. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 9. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
elvileg akkora a gyomrod, mint a két kezed ökölbeszoríva és összetéve. Szóval amikor eszel ezt tartsd a fejedben, hogy ebbe bele kell hogy férjen. Ez kb annyi étel ami egy picit nagyobb bögrébe beleférne.
2011. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!