Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Létezik olyan ember, aki 16...

Létezik olyan ember, aki 16 évesen még nem rugott be? Miért jó az vkinek ha adig iszik míg nem hány? Miért jó berugni, úgy h azt se tudd hol vagy?

Figyelt kérdés
Én még akkor se innék ha szakítanék a barátommal,másfél éve vagyunk együtt,mi értelme lenne?1 nap után úgy is újra sírnék.
2008. júl. 4. 00:49
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
100%
Én 16 vagyok. Nem azt mondom, h minden második nap részeg vagyok, de néha tényleg jó inni, ha át is léped a határt. Piától életemben eddig csak egyszer hánytam és nem is tervezem többször. De szerintem ehhez a korhoz hozzátartozik, h az ember sokmindent kipróbáljon és megtapasztalaja az élet ezen oldalát is.
2008. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%

Én 30 voltam, mikor először és utóljára. Az ok lényegtelen. Mindig elitéltem azt aki iszik. Mára már megtanultam, hogy megváltani az alkeszek világát nem én fogom. Sajnos nagyon sok embert ismerek, akinek szenvedellyé vált az alkohol mert nagyon jo buli volt fiatalon és később, mikor már túl volt a tini éveken sem tudta letenni. Közben nősült, férjhezment, gyerekei születtek....az alkohol tönkre tette az életét pedig nem volt értéktelen ember.

Ezt a kérdést nehéz megválaszoli és nagyon megértelek.

Még jó, hogy vagyunk egy páran, akiknek nincs szüksége alkoholra, hogy jól érezze magát.

2008. júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
És akkor még nem is szóltatokaróól, mit tesz a májjal, meg egyéb szervekkel. Életemben egyszer láttam májával tönkre ment embert, azt a sárga színt sosem felejtem el...nemsokára belehalt. Sok ismerősömet tette tönkre az alkohol, ami tulajdonképpen méreg. Egy pár közülük bele is halt. Utálom az alkoholt, emelett nagyon ritkán iszok, mondjuk úgy max 2 pohár valamit. Sosem voltam olyan részeg, hogy ne emlékezzek semmire. Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor rúgtam be, és én sem tudom, az embereknek sokszor miért nem számít az egészsége...
2008. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem rég tanultam egészségtanból: a máj óránként max 8 mg alkoholt tud lebontani, és eközben a folyamat közben olyan méreg termelődik, ami magát a májat teszi tönkre, rohasztja, bontja. A többi szervről nem írt a könyvem, de már ez is borzasztó... :S
2008. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
85%
Sziasztok, én 28 éves vagyok. Én 9 éve ittam először alkoholt. Az esküvőmön a pezsgőt. Azóta sem kaptam rá. Nagyon ritka, hogy alkoholt igyak. Főleg, hogy én vagyok a sofőr kettőnk közül, de akkor sem innék ha nem vezetnék. Ráadásul egy lánynál sokkalta gusztustalanabb ha be van nyomva és fetreng.
2008. júl. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
100%

Én 17 vagyok és mégsoha nem rúgtam be és nem is szeretmnék SOHA berúgni...Örülj neki, hogy te tudsz értelmesen gondolkozni...Én pl minden hétvégén (nem vicc)14-15 éves seggrészeg gyerekeket látok a mulatozókban...

Legyél büszke magadra, hogy te más vagy!:)

2008. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
A barátom is így tette tönkre magát,sav túl tengése van lehet h eddig is benne volt de a piától jött ki,és ez biztos.De mióta velem van sokkal kevesebbet iszik és csak akkor ha buli van,de mértékkel.
2008. júl. 6. 10:30
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
En nem mondom meg, hany eves vagyok, hozzad kepest mar 'oreg' :), de meg soha eletemben nem rugtam be, es nem is hianyzik. Nem vagyok antialkoholista, esetenkent egy fel pohar pezsgot vagy bort en is megiszok, de ennyi. Szamomra visszataszito a reszegseg.
2008. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
100%
Szia! Én 18 éves fiú vagyok, és még én sem rúgtam be. Szoktam inni, de csak ha olyan esemény van. Egy a lényeg: tudni kell hol a határ. Annyit kell csak inni, hogy jól érezd magad! Semmi értelme annak, hogy mindent összehánysz!
2008. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem azért már a 16 évesek nagy része valamilyen formában kipróbálta már az alkoholt, tisztelet a kivételnek.Én 17 éves múltam és bevallom szoktam néha inni, de csak keveset annyit hogy jó kedvem legyen tőle:) És az télleg jó érzés, meg másnap aztán megbeszélni hogy ki milyen "hülyeséget" csinált.Hisz mégis csak most vagyunk fiatalok, most kell kipróbálni új dolgokat, meg bulizni járni, nem akkor amikor az embernek már családja van, aztán visszagondol a fiatal korár és rájön hogy nem csinált semmi őrültséget, és akkor kezd el kicsapni a hámból.De még hozzátenném hogy mindent csak mértékkel szabd!!Annak semmi értelme nincs hogy segg részegre iszod magadat,hülyét csinálsz magadból, és mindet összehánysz.Arról nem is beszélve hogy a 13-14 éves kis taknyosok már isznak, ez már télleg felháborító.
2008. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!