Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Létezik olyan ember, aki 16...

Létezik olyan ember, aki 16 évesen még nem rugott be? Miért jó az vkinek ha adig iszik míg nem hány? Miért jó berugni, úgy h azt se tudd hol vagy?

Figyelt kérdés
Én még akkor se innék ha szakítanék a barátommal,másfél éve vagyunk együtt,mi értelme lenne?1 nap után úgy is újra sírnék.
2008. júl. 4. 00:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen ittam először alkoholt, de csak mértékkel. Úgy igazán berúgva, mint az albán szamár, olyan 25 évesen voltam először, és azóta is csak kétszer fordult elő. Egyszer a legénybúcsúmon, meg még egy hasonlóan "ünnepélyes" alkalommal :) Nem is nagyon hiányzik, egy-két sör, vagy pohár bor nekem elég egy hosszú estére, ennyitől meg senkinek nem lesz semmi baja.
2009. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
76%

Én 30 éves vagyok, de még sosem voltam részeg és nem is szeretnék. Nagyon ritkán iszom vmi női italt, de ennyi. Sajnálom azokat, akik nem tudnak ital nélkül ellazulni és egy jót bulizni.

Arról meg, hogy milyen egy tajtrészeg lány, már szóltak előttem...

Aki meg azt hiszi, hogy az a menő, szánalmas és nagyon gyerek még.

2009. máj. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális dolog, hogy a tizenévesek ebbe is belekóstolnak. Én is iszogattam bulikban 15-16 évesen, mégis normális felnőtt ember lett belőlem. 23 éves vagyok, egy 2 éves kisfiú édesanyja, szóval azt hiszem, fel kellett nőnöm a feladathoz. Mégis, ha néha-néha bulizni megyek, hát szoktam inni, néha az is előfordul, hogy kicsit berúgok. Persze nem úgy megyek haza :)

De amúgy tiszteletben tartom, ha valaki úgy dönt, neki ez nem kell. Sosem cikiztem senkit azért, mert nem szokott inni, csak engem se piszkáljon senki azért, mert én meg néha igen. Ha már itt tartunk, Kovács Áron, aki manapság szerintem a legjobb pasi akit a tévében láthatunk, és amúgy rohadt jófej szerintem, szóval ő 35 éves korában ivott elször szeszes italt, de mégsem mondaná senki, hogy az a stréber, unalmas alak lenne.

2009. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
77%

17 éves vagyok. Eddig összesen 2,5 dl bort ittam meg (nem egyszerre). Nem szeretem az ízét. 2003-ban hánytam utoljára, akkor is betegség miatt.

:)

2010. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Bajer ***** válasza:
30 éves vagyok, először 12 évesen rúgtam be és mértéket tartva a mai napig szeretek inni. Van, hogy hónapokig 1 kortyot sem iszom mert rendszeresen tartom a böjtöt. Viszont tudom jól, hogy beteges dolog, de nem ítélem el a csontrészegeket mert én józanul imádom figyelni az ő megnyilvánulásaikat (hányás, fetrengés, lépcsőn legurulás, stb.). Nagyon viccesnek tartom őket, nem érzek irántuk szánalmat.
2013. máj. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Persze, 18 vagyok életemben talán egy somersbyt ittam aztán ennyi. Én nem látom értelmét boldognak, illetve felszabadúltnak ital nélkül is lehet lenni, ott kezdődik a probléma ha valaki csak itallal tud feloldódni. Semmi értelme hogy rosszul legyek és még fizessek is érte.
2021. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!