Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nagyon aggodóm de szeretném...

Nagyon aggodóm de szeretném jól érezni magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mollo. Ma este az egyik osztálytársamnál lesz egy kis össze jövetel 2 fiú és 7 lány. 15-16 évesek vagyunk. Azt terveztük hogy sokáig bent maradunk városba egy kicsit alapozni. És utána felmegyünk mindannyian a barátnőinkhez és ott alszunk filmezünk iszunk meg cigizünk. Az a baj hogy én szeretek inni de mértekkel és utálom ha mindenki részeg körülöttem. És cigizni se szeretek de a barátaimat viszont nagyon szeretem. Nem itélnek el ha nem iszom meg dohányzom és én sem őket amiért ezt csinálják de ha iszunk és mondjuk kijönnek a rendőrök vagy az utcán elkapnak minket akkor mi történhet? A szülők nem lesznek otthon és egyedül az én anyám tudja hogy kinél alszom. A többiek mind nálam "alszanak" a szüleiknek ezt mondták... De végülis a rendőrös részre vagyok kiváncsi azért mert közterületen iszunk vagy ha a szomszédok hivják ki mitörténik? Előre is köszönök minden választ! 15/L Amiket innánk az bor somersby sör

2013. okt. 29. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy szépen mindenkit hazavinnének és a szülők kapnák is a csekket a közterületen való alkoholfogyasztás miatt. Mert tudniillik ezt törvény tiltja és pénzbírság jár érte.
2013. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a töményet kerülitek, és nem az utcán sétálgatva, hanem egy padon ülve isztok. Akkor nem lesz nagy gáz. :D
2013. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Még soha senkit nem büntettek meg közterületen alkohol fogyasztásáért.
2013. okt. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Általában halkan padon ülve szoktunk inni de mikor mennek a röhögések meg a síkítozások akkor szoktam felállitani mindenkit hogy menjünk. Pénteken is egy paddal voltak arrébb a rendőrök mikor igazoltatták a fiatalokat. Elfutottunk. És ha az utcán elkapnak minket csak igazoltatnak és érzik az alkoholt megfujatjak velünk a dolgot és tudják hogy van bennünk alkohol akkor mi lesz?
2013. okt. 29. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:
viselkedni kell aztán nem lesz probléma.
2013. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát a sörtől biztosan nem fognak annyira benyomni, hogy rendőri intézkedés kelljen.. Egészen biztosan nem fognak rátok szállni, megnyugodhatsz. Nem kell túlparázni.


Egyébként a rendőrök is csak akkor büntethetnek, ha rajta kapnak titeket. Ha rendőrt láttok, és eldobjátok a piát nem fognak megbüntetni. Mert azért nem büntethetnek, ha valaki ittas. Vagy például ha te nem iszol csak a többiek, és jönnek a rendőrök, veled nem csinálhatnak semmit. Mert te akkor már nem ittál. Az hogy előtte ittál-e, vagy részeg vagy-e, teljesen mellékes.

2013. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szep nagyon sokat segitettel :)
2013. okt. 29. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!