Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen pezsgőt vegyek ajándékba?

Milyen pezsgőt vegyek ajándékba?

Figyelt kérdés

vendégségbe megyek egy családhoz (egyik barátnőm rokonai) és bnőm azt mondta pezsgőnek örülnének...de én nem szoktam inni, ezért nem tudom...de valami jó fajtát, jó minőségű, finom pezsgőt szeretnék, az ára...hát..3000nél többet biztos, hogy nem adok érte :D

úgy tudom inkább az édeset kedvelik,akinek veszem

ötletek? és lécci azt is írjátok,hogy hol lehet beszerezni (bp-i vagyok) köszönöm :)


2009. nov. 17. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Cinzano Asti - a legeslegesleges legfinomabb édes pezsgő, ami létezik. Ez az árán is látszik sajnos, de 3000 Ft-nál nem kerül többe. Szerintem nagyon áruházakban (Auchan, Tesco stb) kapható. Megnéztem a Groby-nál (élelmiszer rendelős oldal, kb 10-15%-kal drágább, mint a rendes boltok) az árát, 2600 Ft:


[link]

2009. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én kis üveges peszgőt vennék a helyedben, ami 2-3dl-es Törley. Tök ari kiszerelés, mutatós, jópofa és 500Ft-ból kijön!
2009. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A BB édes pezsgője nagyon finom, és nem kerül több ezerbe!Szerintem vihetnél azt is!Márkás is, hazai is, és még finom is!
2009. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kis üveges tényleg jo ötlet,de abbol egy semmi sem,föleg ha töben vagytok...
2009. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
BB arany cuvé kb 1000 Ft, de isteni. Annál finomabb szerintem nincs:)
2009. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a BB-t nem mondanám valami nagy márkának... mi azt csóró főiskolásként vettük az esti bulihoz. Akkor már inkább az arany középút, a Törley édes pezsgő. Az már inkább márka, de mégsem olyan drága mint a Cinzano. De továbbra is tartom a véleményem, hogy a Cinzano a pezsgők királynője, tényleg jó fajta, jó minőségű és nagyon-nagyon finom.
2009. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a Törley Muscateller Doux-t, vagy a Törley Tokaji Doux-t tudom ajánlani.
2009. nov. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Törleyből bármit ajánlhatok. BB-t ne vigyél,finom,de a legolcsóbb pezsgő,én szerintem nem illik 700 ftos piát vinni ajándékba. A törley nem kerül sokkal többe,de finomabb és minőségibb is.
2009. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszike :)
2009. nov. 18. 09:23
 10/12 anonim válasza:
szerintem olyat, amibe vannak arany darabok :)
2009. nov. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!