Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hétvégén a világirodalom...

Hétvégén a világirodalom egyik klasszikus regényét tervezem elolvasni. Milyen italt ajánlanátok mellé?

Figyelt kérdés
Ha nem haragszotok, a könyvet nem szeretném megnevezni. Ennek annyi oka van, hogy ha esetleg mégsem tetszik, akkor utólag bánnám, hogy itt Gyik-en ingyenreklámot csináltam neki, törölni meg ugye nem tudnám. Legyen elég tehát annyi, hogy 19. századi műről van szó.

2013. nov. 29. 15:03
1 2
 1/13 Phoney ***** válasza:
77%
Én olyat választanék, ami a könyvben is megjelenik (vagy legalábbis jellemzi a helyszínt), szóval a kor mellé egy országot azért mondhatnál.
2013. nov. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha angol romantika,akkor egy félédes rozét,vagy vörösbort el tudnék képzelni hozzá.
2013. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha Mexikóban, akkor teqilát, ha Oroszországban akkor vodkát igyál, ha Brazíliában, akkor kávét, ....


De ha valahol Afrikában játszódik, eszedbe ne jusson addig vizet inni, míg a könyv végére nem érsz, hiszen az ott nincs!!!!!!

2013. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Somlói juhfark cuvéet.
2013. nov. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A 2-es kitalálta, angol romantika. :)
2013. nov. 29. 15:34
 6/13 A kérdező kommentje:
És köszi a tippeket mindenkinek!
2013. nov. 29. 15:35
 7/13 A kérdező kommentje:
3-as: annyiban azért kijavítanálak, hogy Afrikának csak bizonyos vidékein van vízhiány, nem az egész kontinensen. Egyébként nem ott játszódik. :)
2013. nov. 29. 15:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de én a Rejtő Jenő könyvekre gondoltam, amikor a francia idegenlégió gyalogol a sivatagban!!!
2013. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kitűnő italajánlatom van! De ha nem haragszol, nem mondom el, nem akarok itt gyiken ingyen reklámkodni.
2013. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezt az értelmetlen indoklást, hogy miért nem árulod el :D

Szerintem nem fenyeget az a veszély, hogy esetleg valaki a te hatásodra elolvassa (különben az hatalmas tragédia lenne), ha meg nem tetszene, akkor egy kommentedbe kerül: emberek, el ne olvassátok, tűzrevaló könyv!

Hogy ezt hogy volt energiád kigondolni...

Egyébként egy finom puncs is elmenne mellé, így hideg téli estéken, esetleg forralt bor, rumos tea vagy egy finom száraz vörösbor.

2013. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!