Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Részegen mennyire lehet...

Részegen mennyire lehet élvezni egy koncertet?

Figyelt kérdés

Sokan elég "kellemes" hangulatban mennek el egy koncertre! :D

Részegen mennyire lehet élvezni?



2014. jan. 3. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy koncertet, egy takarítást, egy főzést lehet élvezni részegen is. Szellemi munkát már kevésbe.
2014. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha fel tudsz jutni a színpadra egy stagedivingre, akkor nagyon.
2014. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Faszául.
2014. jan. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
baromira
2014. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
45%
Lehet élvezni....amíg ki nem józanodsz :)
2014. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

mármint előadóként, vagy közönségként?

csak közönségként van tapasztalatom, de abból minden, voltam enyhén részeg, akkor figyeltem az emberek, élveztem a zenét, röhögtem rajtuk, voltam részeg akkor ilyen félreállós mi ez hol vagyok koncert volt, voltam nagyon részeg akkor meg pogó sok esés és fájdalom, de élveztem... és voltam iszonyat részeg, akkor pedig lefeküdtem egy falra és a kültéri hangfal mellet aludtam egy jót :D

2014. jan. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy komolyzenei koncertet nemigazán, de egy egy rockzeneit igen. Ha meg eléggé pocsék a zene, akkor meg csak részegen lehet élvezni. Rendezvények, kellően beállva a sima dobolást (nem együttes, hanem dobosok) is jobban élveztem, mint józanul.
2014. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem jobbak részegen a koncertek, egyszer leestem bodysurfből de vicces volt
2014. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!