Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi volt a legviccesebb dolog,...

Mi volt a legviccesebb dolog, amit részegen csináltál?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Gimi : Banketten berugtam : nem ittam sokat : alapból nem birom a piát : 2 feles konyak 1 boros cola ,1 martini

A szüleimnek kocsmája van . Nem hánytam ,csak kicsit meg- meg inogtam . az osztály társaim reggel 6 elött kicsivel betámasztottak a kocsmánk ajtajába : Mondván ugyis jön apám nyitni : Na apu nézett nagyot : Majd arra emlékszem kérdezte ,hogy iszok e még valamit sorolta ,hogy mit igyak szerinte : Ahogy sorolta elkezdtem öklendezni ,aztán a saját kerthelységünket jól teli hánytam : Apám vigyorogot : jól van lányom : majd közölte ,hogy kiváncsian várja milyen lesz amikor még du zsibad az agyam..

2013. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kértem a főnökömtől, hogy fúrom a kasszát, és még azt is megígértettem vele, hogy ne mondja el senkinek! Ez egyébként akkor nem, de mostmár full vicces!
2013. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Balatonon ittunk majd reggel 20 km-el odébb ébredtem egy faluban a földön és egy kacsa mászkált a hasamon.
2013. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kukákat rugdaltam a városban meg zsemlét zabáltam a földről ami a Spar parkolóban pihent:)
2013. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kidobtam haveromat az ablakon, ezzel legendává váltam, még ma is emlegetik idegen emberek, ha meglátnak :D (kb fél éve volt) haveromnak nem lett baja, mert az ablak alatt tuja volt meg fél méteres hó, bár úgy sejtem nem lehet kellemes pólóba belezuhanni :D
2013. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ablakból dobáltam ki az üres borosüvegeket és szexuális dolgokat kiabáltam. Mév részegen kitaláltam hogy felszedem az üvegeket és mégegyszer ledobom a nagyobb darabokat. Az utcáról mindenki hülyének nézett, az egyik szomszéd pedig azóta is felhozza azt a bulit.. Nekünk ez akkor vicces volt :D
2013. aug. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jóhangulatban besettenkedtünk páran a sörözőből a művházterem színpadára (Egy nagy épületben vannak és tényleg csak jóhangulatig ittunk), és az üres teremben a színpadon álló zongorán eljátszottuk a 'Nehéz a szívem, de könnyű a marmon kanna' kezdetű dalt, meg énekeltünk hozzá:D

És egész jól sikerült mert bejött a takarítónéni, hogy nem tudta, hogy ma próba van, meg nyugodtan folytassuk, csak 1 óra múlva jön zárni:D


Meg spiccesen beszédbe elegyedtem a parkban egy melletem söröző rockerrel és valahogy oda lyukadtunk ki, hogy két bagettel lézerkardoztunk a pázsiton. :D


Oké, nem úgy viccesek, hogy fú mekkorát hánytam, de kellemes emlékek.:)

2013. aug. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Forcel válasza:
MI páran egy szórakozóhelyről hazafelé 1 kidbott karácsonyfába botlottunk és elhúztuk a szomszéd faluba 10 km re .1 lánynak szerettünk volna kedveskedni a mi januárfánkal dísztárcsákkal és sörösdobozokkal díszítettük fel..természetesen másnap mehettünk bontani , de megérte
2013. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!