Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 50%-os pálinkából kb hány...

50%-os pálinkából kb hány decit szabad meginni hogy ne hánnyak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Es szerinted mi ezt honnan a feszkes fenebol tudjuk hogy te hogy birod a paleszt?
2014. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1 decit, és kész!
2014. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 reptoid ***** válasza:
Egyszerre?
2014. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
olyan 20-30 perc alatt
2014. jan. 31. 22:43
 5/11 anonim ***** válasza:
én 2-őt mégbirok inni most is annyi van bennem. és 50 perc alatt guritootam le.
2014. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Üres gyomorra akár egy deci is sok lehet, de én már ittam 4 decit is hányás nélkül, csak ahhoz enni is kell valamit pl:kenyér.
2014. jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én nagyon ritkán iszom, sosem ittam sokat, de azért 3 pálesz egy-másfél órán belül nem okoz hányást vagy egyéb problémát... Többet még nem próbáltam, mert nem esett volna jól.

Jóféle ital kevésbé hánytat, legalábbis engem (ama minimális tapasztalatom alapján, amit rossz minőségű itallal szereztem :D). Köztudott, hogy a keverés is ront, de itt arról nincs szó. Számít, kiről van szó, mit evett előtte, ésatöbbi. Ezt így nem lehet megmondani. Fél liter már sokakat kiütne, azt hiszem. 1-2 deci még engem sem.

2014. febr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felet. Nem véletlen fél deci egy adag belőle.
2014. febr. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyet se
2014. febr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom hogy negyed óra alatt megittam 2 decit, ami azután nem sokáig időzött bennem.

Amúgy érezni kell hogy hol a határ. Le kellinnimagad egy szintig és utána azt a szintet kell tartani.Ha érzed hogy józanodsz akkor ráiszol, ha viszont úgy érzed túl sok a pia, akkor enni kell (vagy ha már nem kontrollálható akkor irány rókázni, bár ez pazarlás)

2014. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!