Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A fiatalok miért isznak...

A fiatalok miért isznak minden alkoholra ún. féket (üdítőitalt)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egyszerre nem jó sokat inni és nem is egészséges, de ha 5-en vannak 1 üvegre, akkor minek ahhoz még fék?
2014. febr. 21. 22:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a fiatalok csórók, és a legtöbb olcsó pia ihatatlan. A "jó magyar házipálesz"-ek is általában ihatatlan, rosszul cefrézett vackok.
2014. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Phoney ***** válasza:
100%
Jól teszik, mert plusz folyadék nélkül töményezni elég nagy baromság. Tudom, hogy nem ezért csinálják, hanem mert nincs pénzük iható rövidre, de véletlenül igazuk van.
2014. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem attól függ mi célból teszik. Például ha vendégségben megkínálnak házipálesszal, akkor utána számomra vétek lenne inni rá valami üdítőt, hogy elvegye az ízét.
2014. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem így jobb mint a metanollal kevert házi pálesztől úgy bebaszni 2 perc alatt hogy az ember össze szarja a gatyáját.
2014. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Boltiról előbb tudnám elképzelni mint a háziról.
2014. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert az olcsó pillepalackos italok ihatatlanok és muszáj hozzá valami, ami elveszi az ízét. És a sima bortól nagyon könnyen be lehet rúgni, míg a kólával kevertet kellemesen el lehet szopogatni a haverokkal.
2014. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Az előző kommentelőknek mondanám hogy nagyrészének van pénzavkó piára, nekem is és azért kell a kísérő mert jobban beüt és a tömény szeszeknek azt utóízét nagyon utáljuk kivé persze ha ízesített vagy érezni hogy milyen gyümölcsból van mint a jó pálinkánál is
2014. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!