Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan igyak meg egy este...

Pitykos22 kérdése:

Hogyan igyak meg egy este alatt 1 liter vodkát úgy hogy reggel ne ébtedjek a detoxikálóban?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 19:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem ennyi.

Simán meg lehet halni alkoholmérgezésben.

Csak tudnám minek pofázol bele, ha idióta vagy?

A részegség meg az alkoholmérgezés két rohadtul különböző dolog.

2014. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Bizonyára te még nem láttad akkor a srácról szóló cikket, aki 1 liter Gintől halt meg. Az ő szüleinek mond, hogy ennyitől nem lehet meghalni...
2014. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ember. Voltatok ti már részegek? Nem ittasak két pohár bortól, hanem p*csa részegek. Senki nem beszélt arról, hogy egy húzóra kell meginni. Már ahhoz is borzasztó sokat kell inni, hogy ne kívánd, utána meg max. hánysz egyet, akkor meg egyik pillanatról a másikra mintha kicseréltek volna teljesen jól leszel, ha meg nem elalszol valahol, tök mind1 hol csak aludj. Rendesen nekiülve piázgatás közbe tuti nem lehet belehalni.

De jólvan nem kezdek el magyarázkodni megint, hülyegyerekekkel meg lehet példálózni, a kutya nem sajnálja ha ennyi esze van.

2014. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jó, neked van igazad. Nem az volt a kérdés, hogy egyszerre, hanem hogy egy este alatt. Én is kihánytam amit megittam pénteken. Szerencsére, de előtte még kifeküdtem egy 15 percre, mert ülni sem bírtam már.
2014. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Feltehetek egy költői kérdést? :)

Szerinted minek a jele a hányás?

Csak nem az alkohol mérgezésé? De. Szinte minden ember átesik 1-2 ilyen mérgezésen. Többnyire nem súlyos, de rosszul hat a szervezetre....

Kérdező: 8-tól 4-ig fokozatosan told, valamivel keverve, és akkor nem lesz nagy gond. Egy kicsi igen, de azzal meg ne törődj :)

2014. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már ittam meg egy liter vodkát fél óra alatt. Hánytam egy nagyot, aludtam az árokba pár órát, de túléltem :D.
2014. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jobbik eset, ha hánysz. Ha nem hánynál, az lenne a veszélyes.
2014. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!