Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pezsgőre lehet inni Jägermaist...

Pezsgőre lehet inni Jägermaistert, vagy Cherryt? Mennyire üti ki az embert?

Figyelt kérdés
És fordítva? Jägerre vagy Cherryre pezsgőt?
2009. dec. 18. 19:55
 1/10 anonim válasza:
szét fogsz csúszni mint az állat. és vödör lehetőleg legyen a közeledben.de biztos jó lesz:D
2009. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én tavaly szilveszterkor 1 üveg pezsgő+fél liter jager és kiütött igaz akk ittam először és utoljára ennyit! 5x hánytam de előre látható voltam mert tálat vittem magam mellé! :D
2009. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

1....ez mind a kettő féle képpen igaz??(pezsgőre rövidet, rövidre pezsgőt)

2009. dec. 18. 20:18
 4/10 anonim ***** válasza:
én 1 üveg pezsgőre ittam jägert, portót és sört, de nem hánytamxD szóval szerintem a mennyiség számít:D meg h mennyire birod a piát:D de engem nagyon kiütöt:D
2009. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Pezsgőre röviditalt nem ajánlatos inni tapasztalataim szerint. Egyszer csináltam olyat és akkor hánytam elősször és remélhetőleg utoljára piától.
2009. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szénsavas alkoholra,nem ajánlatós röviddel öblíteni.

Mind1 ,hogy Jagermaistert iszol rá vagy Metaxát.

Ezért is van az a szólás h sörre bort sose;)

2009. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pezsgőre lehet inni, de pezsgőt ne igyál ha már sok mindent összeittál. A pezsgő valamiért tényleg rendet tesz odabent, egész más mint pl. a sör, pedig az is szénsavas. Én keményebb Szilveszterekkor nem is iszom meg a pezsgőt éjfélkor, csak koccintok vele.
2009. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat, a szólás így tartja:

Sörre bor: mindenkor

Borra sör: meggyötör

!!

2009. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tavaly szilókor Cherry meg pezsi kombó volt..

hát maradjunk annyiban, hogy mire odaértünk a buliba hamar meg volt a jó hangulat :DD

2009. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindent mindenre XD MAX KICSIT BERÚGSZ de annál jobb minél kevesebbre emlékszel a bulibol :D::D:D:D::D
2010. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!