Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen sört vegyek névnapra?

Milyen sört vegyek névnapra?

Figyelt kérdés
A barátomnak most lesz a névnapja, imádja a sört, az a mániája hogy minél több félét igyon belőle, de én nem nagyon értek hozzá. Tudtok valami olyat, ami biztosan finom és minőségi és lehet rendelni is, esetleg olyan oldalt, ahol mondjuk kérhetek egyedi feliratot a címkére? Vagy valaki aki sörmániás, meg tudná mondani, ő minek örülne? :D

2014. ápr. 2. 19:41
 1/7 anonim válasza:
Szerintem Paulaner sört vegyél neki, de azt sajnos nem tudom megmondani, hogy lehet e rendelni. De én névnapra mindig azt kapok és imádom!
2014. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ránéztem, lehet rendelni is. Egy 5l-es hordónak mondjuk szerintem bármiből örülne :D köszönöm, várok még ötleteket :)
2014. ápr. 2. 20:01
 3/7 anonim válasza:
Próbálja ki az Argus-t. Egy jó kis lengyel sör
2014. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az már megvolt. Van egy sörös alkalmazás androidra, szerencsére be van írva mit ivott már.. :D
2014. ápr. 2. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Probalj szerezni valami apatsagi sort. Neten lehet rendelni szerintem. Vannak koztuk komolyabbak is 4-5ezer forint per uveg.
2014. ápr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utánanézek, köszönöm. :)
2014. ápr. 4. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Sparban bőséges a választék, ott a leghétköznapibb simától a legritkább kézműves sörökig nagyon sok féle van!
2020. dec. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!