Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy birjam ki? Hogy ne...

Hogy birjam ki? Hogy ne legyek rosszul vagy essek ossze?

Figyelt kérdés
15lassan 16eves leszek nyaron lesz a haverom sznapi bulija ahol lesz pia! Nem nagyon ittam meg komolyabban de ott szeretnek! Es nem szeretnek egy kis sortol rosszul lenni! :( hogy tudnek ugymond 'felkeszulni' ra? :)
2014. máj. 11. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Ne piálj 16 évesen!!!!!


Gyerek vagy!

2014. máj. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
nem kell annyira sokat inni, hogy kiüsd magad. attól menőbb leszel, vagy mi? de 1-2 feles, 1-2 üveg sör vagy 1-2 pohár bor nem fog kicsinálni, ha elosztva iszod, és nem 10 perc alatt bedöntöd mondjuk a liter sört...:)
2014. máj. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tele gyomorral menj inni, csak sört igyál, rövidet ne.

Nagyon felkészülni nem tudsz rá, vagy sokat iszol vagy nem...

2014. máj. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne idd magad le, ennyi, lehet kultúráltan is fogyasztani, bár tudom ebbena korban a bulik nem épp errőls zólnak.
2014. máj. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne attól akard jól érezni magad, hogy te is piálsz, mint a sok idióta, és ettől hű de vagánynak érzitek magatokat. Alkohol nélkül nem tudtok együtt szórakozni? Mert akkor meg egyáltalán nem is érdemes elmenni.
2014. máj. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál sokat, vagy fokozatosan keveset, ja és igyál sok vizet, nálam az bevált. De tudom, nem menő a mértékletes iszogatás a bulikban és bele fogsz húzni a haverok miatt,én is ilyen voltam, és a saját káromon tanultam :D...Nem szeretnélek elkeseríteni, de ha nem ittál még komolyabban, és úgy érzed most majd "megtanulod" akkor készülj fel, hogy első ilyen alkalommal hányni fogsz/rosszul leszel/nem fogsz tudni járni :) (bár későbbiekben is előfordulhat ez :D). Vigyél váltóruhát, mert elég gusztustalan a hányásos póló.
2014. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bizony előtte egyél keveset, ne tömd tele magad mert akkor nem a piától hanem a kajától leszel rosszul:D


Ne nagy mennyiséget igyál egyszerre, hanem kortyolgass és amikor érzed hogy jobb a hangulatod vegyél vissza:D


Ne hagyd hogy rád kényszerítsék azt, hogy igyál. Ha érzed hogy elég akkor elég:D

Nem lesz semmi gond, csak legyél észnél:)

2014. máj. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak egy kis sört igyál és előtte egyél valamilyen zsíros ételt.
2014. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindekinek!:)

nem is akartam magam a pokolba inni...

2014. máj. 12. 15:22
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Előttem már leírtak minden jó tanácsot. Én is csak azt tudom mondani, hogy töményet hanyagold, sört és bort együtt szintén. Lehetőleg sört igyál, vagy ha nem akkor bort de a 2-őt együtt ne. Egyél előtte jó sokat és zsírosat, mert az egyrészt jól felszívja az alkoholt, másrészt ha tele van a gyomrod nem fér el annyi pia benne, ebből kifolyólag kevesebbet iszol majd. És a víz is jó ötlet, az alkohol nagyobb mennyiségben kiszárít, a víz pedig hidratál, megvéd a kiszáradástól. Ezeket ha betartod sokkal nagyobb eséllyel vészeled át a bulit komolyabb probléma nélkül, mint ha nem tartanád be.
2014. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!