Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rosszul alakult ez a hónapom...

Rosszul alakult ez a hónapom pénzügyileg. Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban csak anyutól kaptam némi pénzt (diákhitel ugyebár nem itt most), meg valamennyit félretettem, amennyit lehetett (pár ezer forint), mert tudtam, hogy most így lesz.


Sajnos még így sem volt elég a kötelező kiadásokon (számlák, albérlet, beszállni a háztartásba, buszbérlet, beadandók nyomtatása stb) így is sok pénzt vittek el és hó elejétől gyógyszeres kezelés alatt állok, amit egyáltalán nem kalkuláltam bele a dologba. :'( Egy ezres maradt kajára, amit az előző hét végére teljesen "föléltem". Most tulajdonképpen csak teám van otthon, cukor és citromlé. Más semmi. Mit csináljak? (8-án kapok megint pénzt.)


Kölcsönkérni egyszerűen nincs pofám, anyu pedig legalább olyan rossz helyzetben van most, mint én.


2011. márc. 2. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van valami aranyad, tedd be a zaciba, és ha jobban állsz, kiválthatod.
2011. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mostanra nincs sok ötletem, de a jövőben sose centizd ki ennyire a pénzedet. Merre laksz?
2011. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pécsett
2011. márc. 2. 15:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy kijöttem volna a pénzemből (ahogy eddig is), de a betegségem nem volt "betervezve".
2011. márc. 2. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így sajnos,nem is egyszer. Ahogy az első válaszoló is írta ha van valamid add be zaciba(én pl. beadtam a nyakláncomat),vagy gyűjtsd össze az üvegeket otthon azokat is be tudod váltani,igaz az üvegekből nem sok pénz jön össze de én 2napig tudtam mit enni belőle.
2011. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Talán menj el dolgozni...
2011. márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elmennék én, de a a hét 4 napján egész nap (1-1 lyukas órával max)! suliban vagyok. A diákmunka lehetőségek meg ilyen szempontból elég korlátozottak. Ráadásul még ha a hét maradék három napján (péntek, szombat, vasárnap) dolgoznék is, nem lenne időm sem arra, hogy kipihenjem magam, sem arra, hogy megírjam a beadandókat hétről-hétre. Nyáron természetesen dolgozni fogok...
2011. márc. 7. 17:05
 8/8 A kérdező kommentje:

Különben meg mint említettem ez egy kivételes hónap volt... Szerencsére megkaptam az ösztöndíjat, remélem a következő időszakokban és a jövőre nézve nem lesz több ilyen problémám. Jó tanulság volt ez a hónap, az biztos!


Köszönöm a válaszokat!

2011. márc. 7. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!