Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti duplán látok ha részegek...

Ti duplán látok ha részegek vagytok? Én miért nem? :DD

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De te biztos, mert különben két t-vel írtad volna, hogy "láttok".

2014. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

tudtam, hogy valaki beleköt..

*láttok

2014. máj. 15. 19:47
 3/8 anonim válasza:
Én nem látok duplán, csak kicsit instabilabb a világ körülöttem.
2014. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, mint az előző válaszadó.
2014. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Fix tárgyakból mozgókép
2014. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azert nem lattok duplan mert nem voltatok meg olyan reszegek. Amikor mar a szemizmok nem mukodnek es nem szinkronban fokuszal a szemetek. En eleg gyakran latok kettot. De pwrsze mozognak is. Es majd probaljatok ki, tok vicces, ha joberosen megrazzatok a fejeteket egy iranyba, arra indulnak el a dolgok. :)
2014. máj. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mandy1408 ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy rejtett kancsal. Náluk, ha fáradtak (és akkor ezek szerint, ha részegek is), már nem úgy működnek a szemizmok.. Ahogy az előttem lévő mondta.
2014. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ha töménytől rúgok be durván akkor mindig emlékezetkiesésem van szóval fogalmam sincs hogy hogy látok. Csak sörtől még soha nem rúgtam be keményen. Ha bortól, vagy pedig bor és sör kombinációjától rúgok be keményen, akkor széthányok mindent és előfordul a kettőslátás. Ha meg mind a 3-at iszok akkor emlékezetkiesés+hányás+ ha épp nincs emlékezetkiesésem akkor kettőslátás, és még egyszer képzelődtem is.
2014. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!