Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-18 éves fiúk! Ha részegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves fiúk! Ha részegek vagytok erőszakosak vagytok a lányokkal? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:

nem


18/f


Általában max rámászok valakire, de ez is ritka eset. CSak volt hogy valakiben mást láttam. Ilyenkor max egy pofon és kapcsolok is.

2013. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

20 vagyok.

Nem vagyok agresszív, de túl őszinte vagyok. Ergo megmondom lazán hogy olyan jó a segge szívem szerint beleharapnék és megdugnám. Az a baj 90%-ban pofon a válasz.

2013. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pff... voltam már részeg de akk is ugyanolyan voltam mint józanon, csak akadt a nyelvem, meg kicsit furán mentem de tudtam h mit csinálok.
2013. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

mindenkire máshogy hat a pia (én pl. röhögtem azon is hogy a cipőm kikötődött :DD)


14/F

2013. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
legutóbb azon is röhögtem, hogy lepisiltem a kezem részegen.
2013. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nem szoktam piálni, bár egyszer kicsit túlléptem a határt..Személy szerint én akkor az egyszer is csak az átlagosnál is több hülyeséget mondtam, de erőszakos semmilyen körülmények között nem vagyok! Piásan is tudom mit csinálok!!


17/F

2013. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nem vagyok agresszív ,még sokkal kedvesebb és bátrabb is vagyok :) 17/F
2013. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zoli9411 válasza:

Nem vagyok agresszív, mint ahogy máskor sem, viszont marha sokat beszélek és elég egyértelmű vagyok.:D

18/F

2013. ápr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
részegen sokkal jobban megy a dolog :D
2013. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem kenyérre lehet kenni ,ha be vagyok nyomva.
2013. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!