Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kamaszok, milyen rendszeresen...

Kamaszok, milyen rendszeresen jártok bulikba? Meg milyen gyakran vagytok részegek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a koncert bulinak számít, akkor változó. Van, hogy heti 2, máskor hónapokig semmi. A havi 1-2 az általános. Attól függ hogy mi van épp a környéken. :) A részegség is változó, tavaly sokkal többet ittam, ebben az évben pedig még nem is voltam részeg. De most hétvégén lesz idén először ereszdelahajam, úgyhogy ez nem fog sokáig tartani.

De mindezek ellenére jól tanulok, készülök az előrehozott érettségikre, mielőtt még azt hinné itt valaki hogy egy züllött semmirekellő vagyok. :)

2012. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem járok bulikba, részeg nem voltam, én inkább csak pár haverral megyek ki picit lazulni(Van, hogy van nálunk VP, néha sör, de semmi komoly) néha, de nálam ennyi ami, a 'számlámon' van.


14/F

2012. máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Hát én egy-két évvel ezelőtt 2-3 naponta... Főleg nyáron... Fesztivál szezon alatt... De nyáron ez miatt vesztettem el a szüzességem... És ezt 3 nappal később tudtam meg... Ez miatt kissé depressziós lettem.. Azóta 2 felest ittam szilveszterkor....
2012. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attol fug mit szervezunk az osztallyal,kinek mikor van a szulinapja es ha megtartsa-e.Nem szoktam gyakran bulizni.Altalaban havi 1-2-szer.Reszeg meg nem voltam,utalom az italt es nem is akarok reszeg lenni.

14\L

2012. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!