Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyha ezt ti megisszátok,...

Hogyha ezt ti megisszátok, mennyire rúgtok be?

Figyelt kérdés
kb 3 feles vodka, egy sör, másfél somersby,plusz kicsi boroskóla(néhány korty)
2014. jún. 17. 14:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékeznék onnantól mi történt :(
2014. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Sün!! ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már jól érezném magam. Nyilván attól is függ, hogy a három vodka között mennyi idő telik el, ill, hogy esetleg van-e valami kaja is közte. Ha valaki berúg ennyitől nem gáz, ismerek olyat aki két sörtől már támolyog.
2014. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
mivel már 5 éve nem ittam alkoholt, szerintem úgy mosnának fel a padlóról
2014. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
áh értem. én kb most ittam először ennyit és csak annyi volt, hogy jól éreztem magam. na de koncerten volt, meg a társaság is jó volt.:D am is jól éreztem volna magam. a felesek után kicsit szédültem de tökéletesen tudtam járni. mindenre emlékszem, jóhogy, de tényleg annyi volt, hogy többet beszéltem meg röhögtem :D
2014. jún. 17. 14:34
 5/24 anonim ***** válasza:
Sün!! jól írja. Nem mindegy mennyit eszel ezek mellé és mennyi idő alatt iszod ezt meg. Amúgy bemelegítésnek jó (bár én a vodkát meg nem innám, inkább valami minőségi pálinka), de szerintem nem valami okos párosítás a sör és a bor. (vagy sör vagy bor). Hozzáteszem: szerintem...
2014. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is hogy mennyit eszel előtte, meg hogy mennyi idő alatt iszod meg, múltkor haverokkal grilleztünk, ettük sült szalonnát meg grillcsirkét jó sok kenyérrel, közben megittam 6 feles vodkát és 4 sört kb. 4 óra alatt, és csak jól éreztem magam. Ezt amit leírtál ha egyszerre meginnám éhgyomorra akkor valószínűleg hánynék, ha kb. 2 óra alatt innám meg úgy, hogy nem vagyok jól lakva de azért éhes se vagyok, akkor egy kellemes eufórikus állapotot idézne elő, ha pedig 3-4 óra alatt úgy hogy teleettem magam akkor meg alig éreznék valamit.
2014. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:

Sok mindentől függ!


Ha például buliban lenne ez akkor nem igen lenne bajom, mert úgyis "kimozgom" magamból egykis tánccal.

Amúgy a sör és bor kombó veszélyes, bár attól függ milyen a sorrend! ( Sörre bor - bármikor , Borra sör - meggyötör!:D)

De például tegnap egésznap melóztam a napon, csak reggeliztem és a Német-Portugál meccs mellé ittam egy sört, és már éreztem egy kicsit!:D Szóval helyzet függő!

2014. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
5. Sörre bor mindenkor. :D
2014. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
6. Én ezt így ismerem :)
2014. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%
Ennyit soha nem innék egyszerre, mert tudom, hol a határ, és ez már bőven túl van rajta.
2014. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!