Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyha ezt ti megisszátok,...

Hogyha ezt ti megisszátok, mennyire rúgtok be?

Figyelt kérdés
kb 3 feles vodka, egy sör, másfél somersby,plusz kicsi boroskóla(néhány korty)
2014. jún. 17. 14:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi kaja lenne előtte-utána és mennyi idő telne el egyes italok között. Nem szeretek keverni, max kétfélét iszom mindig, úgy gondolom, hogy ettől a felállástól nagyon jó kedvem lenne.
2014. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit ciki, de még éhgyomorra, az egészet összeöntve és lehúzva se nagyon dobna meg :D
2014. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ez olyan sok? 14 vagyok, de egy esküvőn ennél többet is megittam. Megittam kezdésként egy pohár whiskyt (kb. két felesnyit) utána egy baileys, utána egy pohár sört, mézes pálinkát, megint baileyst, egy nagy pohár fehér bort (boros pohár), börös kólát és megint egy sört. Nem lettem másnapos és nem is hánytam.
2014. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
*boros kólát. Amúgy lehet, hogy 3 sört is megittam.
2014. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!