Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől van az, hogy már egy...

Mitől van az, hogy már egy sörtől is megszédül a fejem, de ha tovább iszok nem romlik az állapotom?

Figyelt kérdés
Ezt már több alkalommal megfigyeltem hogy ha megiszok egy sört utána már érzem magamon hogy kicsit az egyensúlyt bezavarja. de ha ezután megiszok még 5öt vagy rá rövidet akkor semmi további bajom csak az egyensúly. Másnál is van ez így? Mert amiket én látok ismerősöknél eleinte semmi baj majd rövidzárlat :)

2014. okt. 19. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
De nálad is igy van. Minél többet iszol , azért nem érzed jobban mert egyre tompább az érzéked. És jön a rövidzárlat.
2014. okt. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh erre iy nem is gondoltam... Köszönöm.
2014. okt. 20. 09:12
 3/3 roland7564 válasza:
Hallod azt hitte csak én vagyok ijen természetű!Egy sörtől mondhatni beruggok de pl:vodka,pálinka ezután nem hat....XDDDDD
2017. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!