Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes fitneszkarkötőt...

Érdemes fitneszkarkötőt beszereznem sportoláshoz, egészségi állapotom felméréséhez?

Figyelt kérdés

Rendszeresen sportolok, igyekszem egészségesen tartani magam, de a pulzusszámomat nem szoktam mérni.


Van néhány testi rendellenességem, volt egy komolyabb mellkasi műtétem is. A pulzusszámom úgy tapasztaltam, magasabb az átlagosnál és terhelés hatására gyorsan emelkedik.


Más paramétereket is megnéznék magamon. Olvastam, hogy egyes fitnesszkarkötők képesek vérképelemzésre, kalóriafelhasználás mérésére, lépésszámlálásra is.


Milyen típust tudnátok javasolni?

Mennyit érdemes rá fordítani?


2014. aug. 29. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Vérképelemzésre nem képesek, arra csak az orvosi laboratórium képes. Pulzusmérésre meg lépésszámlálásra képesek. Kalóriafelhasználást csak közelítőleg becsülni tudják.
2014. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!