Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van valami gyógyszer vagy...

Van valami gyógyszer vagy házi praktika az ellen hogy ne hányjak az alkoholtól? Ami a hányingert csökkenti

Figyelt kérdés
Azt tanultam, hogy az ember ingerek hatására hány, mert a szervezet védekezik. Valahogy ki lehetne iktatni ezt az ingert ideiglenesen?
2014. nov. 14. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen megoldás van rá csak: nem iszol annyit.

Persze ehetsz előtte zsíros kenyeret meg ilyesmit, de ha sokat szeszelsz, akkor bizony hánysz.

2014. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van persze, ne igyál!
2014. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kár. Részeg se tudok nagyon lenni, csak spicces, iszok egy üveg bort, mire rosszul leszek és nagy eséllyel hányok. Utálom, mert nem bírok a többiekkel tempót tartani ivásban.
2014. nov. 14. 20:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ki az a barom aki mondta hogy tempót kell tartani a többiekkel?
2014. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne igyál annyit, hiszen az az inger, azt kell kiiktatni.

Egyébként is hülyeség azért inni, hogy tartsd az iramot a többiekkel. Inkább örülj neki, hogy neked kevesebb is elég, olcsón megúszod :D

2014. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért mondtam, mert attól félek, hogy nem fognak elhívni a haverjaim magukkal, ha még fele annyit se bírok mint ők. És mindig elsőként leszek rosszul. Mondják hogy legyek már férfi, edződnöm kell, de nem érzem, hogy jobban bírnám az ivást...
2014. nov. 14. 20:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz valaki férfi, ha számolatlanul vedeli a piát. Ne hányinger elleni szert keress, hanem inkább értelmes, baráti társaságot. Amiben most vagy, az távolról sem az.
2014. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lassabban igyál, akkor nem rúgsz be olyan hamar, és igyál sok vizet közben, én ha ezt csináltam, soha nem hánytam.
2014. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ja, talán más barátokat kellene keresned. Konkrétan a hányásról: az van, hogy nem megfelelő piát iszol. Én pl. egy üveg sörhöz simán megiszok 3-4 fél házit és semmi bajom, de a múltkor megitattak velem egy rumot és mentem a vécének. Szóval próbálgasd, hogy neked mi jön be, mit bírsz jobban. Ha már mindenképp muszáj.
2014. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De nincsenek más barátaim. Őket meg nem akarom elveszíteni, végre érzem hogy tartozom valakikhez.
2014. nov. 16. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!