Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A 90 éves nagymamám reggel,...

A 90 éves nagymamám reggel, délben, este megiszik 2dl pohár bort. Akkor ő alkoholista?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 16:55
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
A mai orvostudomány szerint igen alkoholista mert rendszeresen fogyaszt alkoholt... amúgy meg egészségére.
2014. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Gondolom a néninek az evésekhez kötődik a borocskája. vagyis reggel, délben, este, vagyis egy kis aperitif, utána egy kis szomjoltó.

Ha valaki ismer alkoholistát, az tudja, hogy az illető nem bír ki pia nélkül 4-5 órát, ami az evések között kb eltelik.

Valóban az orvostudomány szerint alkoholista- rendeszeresség miatt-, de nem kell szó szerint érteni ezt a "megbélyegzést".

2014. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

kedves egészségére.!!

annak örülj,hogy van egy nagymamád-és ne azt bíráld és elemezd,neki mi a jó és az tetszik-e neked?

ha ezt megkérdezted,akkor szerintem nem szereted túlságosan-mert akkor inkább büszke lennél rá.

én ebben a kérdésben inkább bírálatot érzek.


ahelyett,hogy örülnél annak,hogy nem infúzióra kötve mesterségesen táplálják.

hajrá nagyika!

2014. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Szerintem napi majdnem egy üveg bor (6dl) már nevezhető alkoholizmusnak. Az ebédhez 1-2 dl elmegy, de mindennap 6dl szerintem már nem egészséges. Inkább egy kis vörös szőlőlé hasznosabb.
márc. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!