Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a legdurvább dolog, ami...

Mi a legdurvább dolog, ami veled valaha kocsmában történt?

Figyelt kérdés
Jöhet akármi. Durva szerencse biliárdban, tömegbunyó, vagy klotyó szanaszét hányása, csajozós élmény, vagy bármi más.
2014. dec. 13. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
alkoholmentes sört adtak!
2014. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

-régebben olyan üdítők is voltak,amik szörpből készültek ,ott a kocsmában ,pohár aljára egy kis málna/megy/jaffa szörp és rányomva 3 dl hideg szóda,

-na bejön egy fazon ,rámutat a jaffaszörpös üvegre és rendel : Ebből kérek 3 decit !

Próbáltuk neki megmagyarázni,hogy ezt nem tisztán ,töményen kell inni,hanem szódához keverve.

-De ragaszkodott továbbra is ,hát lett neki töltve 3 dl tömény szörp.

Ő meg megitta és kifizette.

2014. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
ott dolgoztam egy nyári szünetben :)
2014. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Agyrázkódás
2014. dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3 cigány minden ok nélkül megvert és kirabolt. Bár ez a kocsma előtt történt. Azt nem értem miért kellett megverniük miután elvették a pénzemet...
2014. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sowilo ***** válasza:
48%

Egyszer egy nőnemű haver ott tartotta a születésnapját. Régóta ismerem meg minden, jó proli szokásomhoz híven úgy kezdtem, hogy ha már ő az ünnepelt, igazán meghívhatna egy sörre. Erre ideadta a pénztárcáját, hogy vegyek magamnak egyet. Oké, nagyba odaállítok a pulthoz, és kértem egy korsó sört. Csak valahogy azt nem gondoltam át, hogy milyen látványt nyújtok egy olyan tipikus, nagy és lapos téglalap alakú szétnyitható csillogós rózsaszín női pénztárcával. Ugye mindenki azt gondolta, hogy az enyém. A pultnál ülő 4-5 cigó szépen ki is szúrta a kezemben mikor fizettem, aztán az egyik rám mutogatva elkiáltotta magát: "BÚZI! BÚZI!". Ezután a szart is kiverték belőlem.


:D

2014. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!