Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodka és energiaital?

Vodka és energiaital?

Figyelt kérdés
Sok negatív vélemény van róla,vélemények? Most innék elöszőr egy kevés royal vodka + watt vagy hell energia itallal.
2014. dec. 21. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
A benne lévő szén-dioxid serkenti az alkoholt, sokkal jobban, rövidebb idő alatt fejti ki a hatását a véráramba jutva.
2014. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen tapasztalatom volt hasonlóval, osztálykiránduláson 3 lány kipróbálta ezt, egy ideig jól érezték magukat, később meg 2-t úgy kellett felcipelnünk a buszra mert úgy görcsölt a gyomruk...
2014. dec. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En szeretem
2014. dec. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Phoney ***** válasza:
Addig nincs vele baj, amíg mindkettőből keveset iszol. Ott kezdődik a baj, mikor az egyikből (vagy mindkettőből) túl sok megy le, mert ilyenkor nem érzed rendesen a hatásukat.
2014. dec. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nem akarok sokat inni kb 2 dl energia ital ès 3dl vodka
2014. dec. 22. 11:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nyáron volt hogy kb. 2 óra alatt megittam 3 deci vodkát 3 doboz energiaitallal úgy hogy már előtte megittam 3 deci vodkát amiből 2dl még bennem is volt, de semmi bajom nem lett. Annyira nem brutális amennyire egyesek mondják. Csak ahogy írták így könnyebb túladagolni, mert egyik serkent másik kábít.
2014. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most akkor az a ényeges információ maradt el, hogy miylen testalkatod van, emnnyire vagy hozzászokva és mellette akkor mennyit ettél mondjuk. :)
2014. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nekem szólt? Mert ha igen akkor a válaszom hogy 96kg vagyok viszonylag szokva vagyok a piával, és előtte meg közbe megettem összesen kb. 3000 kalóriányi sült krumplit sajtos csirkemellt sült kolbászt bundáskenyeret és rátottát :D Ha éhgoymorra állok neki már az első 3 deci vodkánál hányingerem lett volna nem is kellett volna még 3 deci + energiaital. Éhgyomorra nagyon szar inni.
2014. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En mar probaltam, eleg gan*j volt, kb. 20-30 percig adta aztan kurv*ra almos lettem
2014. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!