Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miként készíthetem fel a...

Miként készíthetem fel a szervezetemet az alkohol fogyasztásra? Valamint, ha valaki nagyon kész van, mivel jòzaníthatom?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogyan készüljek egy 'kis' iszogatásra. Tudom, hogy nem szokás készülni, de, ha van valami praktika, szívesen kipròbálnám. Kipihenjem magam? Egyek zsírosat, talán olajosat? Eddig, mindig hajában főtt krumplit ettem, rengeteg olajjal. Nekem bevált, csak ezt inkább ivás közben jò enni, mert könnyen emészthető a krumpli.

A gyomorkeserűk a kedvencekm, így gyakori a hányás. Nektek vannak ötleteitek, bevállt praktikáitok, hogy tovább bírjatok inni? Esetleg van, aki héttel előtte is rákészül? :D


A másik kérdésemhez, hogy én a delikvensekkel mustárt szoktam etetni, hogy kijöjjön minden, majd szòdabikarbònás vizet, h ápoljam a gyomorfalát, utána kòlát, hogy kijöjjön a maradék, majd lefeltetem, s vigyázok, ne hason/háton feküdve hányjon. Általában beválik, elég gyorsan. Ti, kif szoktatok tenni? Detox? Vagy netalántán, árok?



2015. febr. 3. 20:40
 1/3 A kérdező kommentje:
kif helyett mit. XD
2015. febr. 3. 20:42
 2/3 anonim ***** válasza:

- zsíros, olajos cuccok előtte, mi mindig chipszet tömtünk, pl.

- nekem nincs praktikám, mert soha nem hánytam még piától - amint érzem, hogy rosszul vagyok, nem iszok többet

2015. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az italozás előtt bőségesen enni kell és nem árt az sem ,ha nincs kiszáradva az ember.Tehát pár liter (alkohol nélküli) folyadékot is ajánlott fogyasztani előtte.
2015. febr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!