Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha meg ittam 2dl házipálinkát...

Ha meg ittam 2dl házipálinkát és berúgtam, de nem hánytam vagy ilyesmi, akkor jól bírom az alkoholt, vagy sem?

Figyelt kérdés
18 èves nő vagyok. Tegnap ittam, ma még egy kicsit másnapos vagyok. De azért azt hozzá teszem, hogy soha nem eszek sokat, mindig csak keveset. (175 cm, és 52-53 kg vagyok)

2015. márc. 1. 15:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát az én meglátásom szerint az ilyen korú és ilyen testsúlyú lányok általában ennél szarabbul bírják. Én 95 kiló vagyok de mivel nem dohányzom, a cigit nem bírom, ha negyed óra alatt meginnék 2dl pálinkát semmi bajom nem lenne egy kis jókedven kívül, úgy alapozásnak lenne elég, de ha rászívnék 2 szál cigit lehet elhánynám magam.

20/F

2015. márc. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ milyen erős az a pálinka.Ha 55-60 fokos akkor jól.
2015. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!