Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti ittatok már meg egyszerre...

Ti ittatok már meg egyszerre két deciliter 28 százalék alloholtartalmú italt? Milyen rendszeresen?

Figyelt kérdés

#alkohol #alkohol ivási szokások
2015. ápr. 11. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer, nagyjából 5 perc alatt fogalmam sem volt a világról.
2015. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy egyszerre? Egy húzóra? Egyébként nem, mert fiatal koromban nem kezdtem 28 százalék alkoholtartalmú körömlakkokkal. 40-nél kezdődött, de 65%-os Scotts volt a nyerő.
2015. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi egy időbe ruszki pusziztunk, az annyit jelentett, hogyha meg tudtál inni húzóra egy 2 decis Aro vodkát, akkor azt kifizették neked, ha viszont visszaköpted, vagy megálltál, akkor nem kaptad vissza az árát. Én kétszer csináltam, az első után kb. 3 perccel hánytam, másodszorra bennmaradt.
2015. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%-os az valami kommersz szar szeszesital. Lehet hánynék, az ízétől, ha mégsem akkor annyitól nem rúgnék be. Amúgy egyszer Hubertusból benyeltem egy 2 decist kb. 2 perc alatt, az 33%. Jó volt, az íze se rossz, és nem vészesen ütött meg.
2015. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer 20 perc alatt ittam meg 2,5 deciliter 40%-os vodkát, attól már érezhetően berúgtam.
2016. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 15 évesen megittam fél liter Finlandiát (asszem 37%) 3-4 perc alatt, az kiütött rendesen hazavittem egy magasfeszultseg tablat is
2017. jan. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Es k*rv@ undorito volt az elso 2-3 huzas utan
2017. jan. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!