Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miert birom mindenkinel...

Miert birom mindenkinel rosszabbul az alkoholt?

Figyelt kérdés
Hetven kilogramm vagyok. Keves mennyiseg is kiut, orjongok, hulyesegeket csinalok. Es rettenetesen masnapos vagyok. És ez mar tiz alkalommal legalabb megesett. Illetve zarojelben: Aranyerre tenyleg nem szabad inni?
2015. máj. 25. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Az alkohol méreg , szárít és kivon minden hasznosat belőlünk . A cukor a vastag bélben szívódik fel és nem tesz jót semminek . Nyers dolgokat sok vizet gyümölcsöt , hagymaféléket élő dolgokat fogyassz . Mű dolgokat mesterséges élelmet vitamint kerüld ...
2015. máj. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen a szervezeted. Ahány ember annyiféleképpen bírják az alkoholt, még a testsúly is csak egy olyan dolog, hogy minimális támpont de arra sem szabad adni.
2015. máj. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez ilyen. Miért történt meg tízszer, miért nem csökkentetted le a mennyiséget? Csak van olyan, ahol nem őrjöngsz... Alapból az alkohol nem bírása szuper, olcsó illuminált állapotba kerülni. Nekem féldeci bor is elég egy hangulatos estéhez, biztos a diétám miatt, az durván lecsökkenti az ember alkoholbírását :D. Mert amúgy a sokszorosa kéne a fenti alkoholmennyiségnek.

De rosszul nem leszek tőle, bár fél deci jóféle száraz vörösbortól nehéz is lenne, azt hiszem. A személyiségemet vagy gondolkodási képességeimet megváltoztatni pedig semennyi sem képes, max. úgy, hogy elalszom.

Ha őrjöngenék egyszer is, biztos nem próbálkoznék még 9-szer...

2015. máj. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oke, csak az esetek feleben orjongtem. Es mindig azt hittem, hogy most mar birom... Nem tudom.
2015. máj. 25. 09:55
 5/5 anonim válasza:
lehet,hogy alkoholérzékeny vagy
2015. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!