Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már két és fél hete nem...

Már két és fél hete nem szedem a aneptinex tablettámat. Egyre rosszabbul vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Három évig szedtem a tablettát de úgy éreztem jobban vagyok tőle és nem mentem el pszichiáteremhez újra felíratni. Most amióta nem szedem napról napra egyre rosszabbul vagyok. Fáradt vagyok iszonyatosan, görbén járok, remeg a kezem, folyamatosan unatkozok nincs semmihez se kedvem, nem vagyok magabiztos egyáltalán. Sírok sokszor mostanság mert ki vagyok borulva. Pszichiáteremet sírva hívtam el hogy segítsen adott is időpontot de addig még van majdnem egy hét. Nem akarok így létezni egy héten keresztül. Legszívesebben aludnék meg feküdnék nem csinálnék semmit mert nincs erőm semmihez és bűntudatom van állandóan nem szeretem magam. Keresem hol rontottam el az életem és hogy mitől vagyok rossz ember.


Háziorvossal nem tudom felíratni mert nem ad rá eü emeltet és 4000 -be kerülne a gyógyszerem ami nekem sok. Másra is kell költenem azért. Pszichiáterem egy pszichológusom is hiányzik a beszélgetés nem tudok vele beszélni és fáj szörnyen hiányzik nekem. Imádom egyszerűen nem tudok várni még egy hetet.


Vagy mit tegyek? Hívjam fel a mentőket hogy kórházba kerüljek? Nem tudom tehetetlen vagyok



#Aneptinex #antdepresszáns
2015. máj. 22. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Eleve nem így kellett volna abbahagyni, fokozatosan kell, nem csoda, hogy szarul vagy. Én kifizetném a helyedben a 4 ezret és megbeszélném egy hét múlva a pszichiáterrel, hogy kezdjen el leszoktatni.
2015. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha priviben megírod hol laksz, lehet én tudok segíteni!
2015. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Megérdemled, hogy így érezd magad!

Előbb gondolkodni kellett volna, nem orvost játszani.

Megfizeted a tanulópénzt.

2015. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem bántani akarlak, de bízom benne, hogy a sok ökör öngyógyító, gyógyszertagadó is olvassa a GYk t.
2015. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1-es Igen nem így kellett volna abbahagyni de így alakult és pocsékul vagyok. Sajnos ezen már nem tudok változtatni
2015. máj. 22. 19:58
 6/11 A kérdező kommentje:
második válaszoló nem írok meg neked privátban semmit. Inkább ne is írtál volna
2015. máj. 22. 19:59
 7/11 A kérdező kommentje:
Harmadik! Köszi a "segítő" szándékú írásodat. Nagyon rosszul érzem magam azt ne hidd hogy orvost játszok csak mert úgy éreztem jól vagyok de nem. Honnan tudhatnám hogy ilyen erős az antidepresszáns megvonási hatása???!! Az orvosom nem mondta hogy ha nem szedem akkor rosszul leszek. Tudom megérdemlem a szenvedést biztosan te már csak tudod. Áhh megtanultam már hogy az ilyen rosszmájú, irigy és provokatív emberekkel nem szabad foglalkozni!!
2015. máj. 22. 20:01
 8/11 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszoló: Ha nem akarsz bántani akkor miért bántasz? Ellentmondásos vagy de nagyon. Ja és engem nem érdekel más hogy olvassa e kérdésem vagy nem. Rosszul érzem magam és pont nem érdekel melyik öngyógyító mit olvas vagy nem olvas. Épp elég magammal és a bajaimmal foglalkoznom
2015. máj. 22. 20:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Az orvos nem mondta, mert gondolom arra számított, hogy jössz a következő adagért, hiszen letevésről nem volt szó.

Ettől függetlenül legalább a gyógyszer papírját elolvashattad volna a 3 év alatt 1x, ott tuti le van írva, hogy nagyon lassan kell az ilyesmit letenni (fél év)

2015. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még mindig jó pár nap mire pszichiáterhez tudok menni. Ki vagyok borulva, sírtam ma reggel is. Nem tudom hogy mit tehetnék pár órára megjön a jókedvem aztán hirtelen megint elmegy és nagyon rosszul érzem magam. :((( Valaki adjon tanácsot segítsen hogy legyek jobban mert rosszul érzem magam
2015. máj. 23. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!