Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Enyhén részegen lehet verselem...

Enyhén részegen lehet verselemzést írni?

Figyelt kérdés
Magyarázat bonyolult, de a kérdés komoly :D
2015. máj. 27. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Enyhén nem. Teljesen részegen annál inkább, elvégre mindenkiből akkor bújik elő a szépirodalmi stílus és akkor jönnek a legmélyebb gondolatok.
2015. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Phoney ***** válasza:
100%
Egy osztálytársam szerenádkor részegen felelt az év végi ötösért irodalomból. Sikerült.
2015. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt bármire képes az ember. Egy este alatt egy olvasónaplót is össze lehet ám hozni :)
2015. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyne, sőt! Én közepesen részegen a világot meg tudnám váltani. De általában inkább tovább iszom... :D
2015. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet! még verset is
2015. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A verselemzés a normális világtól olyannyira elrugaszkodott húgyagyú baromság, hogy tiszta fejjel nem lehet megközelíteni.
2015. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A párommal mindketten tapasztaltuk, hogy illuminált állapotban kifejezetten javulnak a nyelvi képességek. Én fogfájásra ivás után csináltam a legjobb német tesztjeimet, ő ittas állapotban remekül tud fordítani.

A verselemzés más, de szerintem jót tesz a gátlásoktól megszabadulás ezen a téren :) Az ember szelleme szabadon szárnyal és beír mindenfélét...

2015. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Részegen a mozgásod nehezen irányítható, a finom mozgásaid nem működnek. Szóval ha valóban részeg vagy, akkor 4 betű / oldal nagyságú kriksz-krakszokat tudsz írni és azt csak te tudod kiolvasni ott helyben, mert a többiek nem látnak betűt abban, amit próbálsz írni.


Nincs egy hangrögzítő eszköz? Arra sokkal könnyebb felmondani a gondolataidat. Bár egy valóban részeg ember beszéde is akadozó, vagy csak mássalhangzókkal, vagy csak magánhangzókkal képes beszélni, úgyhogy dekódolni azt is nehéz.


Ami még nehezebb igazán részegen, az 10es betűméret olvasása könyvből a félhomályban.


Szóval nem tudom mennyire lehet komoly a kérdés, főleg, hogy ott az a "kettőspont dé" a végén...

2015. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!