Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha valaki részegen hány akkor...

Ha valaki részegen hány akkor utána jozanabb lesz?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem.
2015. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én igen.
2015. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.
2015. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
persze..sokkal jobb..nem szenvedsz...de csak akkor jobb, ha rosszul vagy az alkoholtól...pl: hányingered van, jobb ha kihánytatod magad:-)ha szimplán részeg vagy de jól érzed magad...felesleges...
2015. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem feltétlen lesz józanabb, de jobban érzi magát, nem fog émelyegni, fájni a hasa.
2015. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%

Rèszegen hány????

12 kb.


Hányik szerintem.

2015. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
józanabb nem nagyon szoktam lenni, egy ideig jobban vagyok, aztán hányok tovább. sajna nekem nem áll el hamar az egész :(
2015. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát 2 lehetőség áll fennt nálam. Az egyik hogy atomrészegre iszom magam. Akkor hiába hányok tovább fetrengek és valószínűleg még hányok. A Másik eset amikor még nem hánytam és magamnál vagyok, de kicsit megütött a pia és hányingerem van. Ebben az esetben ha hányok egyet sokkal józanabb leszek.
2015. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, de nem lesz részegebb. Ha a gyomrában marad a pia akkor percről-percre egyre részegebb lesz.
2015. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rögtön nem lesz józanabb, de a gyomrában lévő alkohol már nem fog felszívódni és más is ürül a gyomorból, aminek következtében a máj egy rész feladattól megszabadul, és könnyebben fogja bontani az alkoholt, amitől józanabb lesz.
2015. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!