Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudtok esetleg olyan boltot...

Tudtok esetleg olyan boltot Pesten ahol kiadják az alkoholt 18 év alatt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Kis üzletekben biztosan kiadják, emellett megkérsz egy hajléktalant vagy fiatal felnőttet, hogy vegye már meg neked. Kreativitás.. ha már inni akarsz.. :)
2015. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Nyilván van egy csomó hely, ha mindenképpen inni akarsz, és nem tudod megvetetni senkivel, akkor próbálkozz. Egyébként meg vegyél inkább gyümölcslevet, nem csak finomabb és egészségesebb, de legális is.
2015. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próba szekerce. Illetve mi azt csináltuk, hogy megkértünk egy felnőttet, hogy fizesse ki nekünk. Ha látják, hogy nem 13 évesen akarsz 1 üveg vodkát venni, akkor szerintem nem fognak problémázni, nem haltunk bele mi sem 17 évesen 2 sörbe.
2015. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én is 17 vagyok. senki ne nézzen 13nak.

amúgy köszi:)

2015. júl. 19. 19:11
 5/5 anonim válasza:
100%
Mi vettünk 13 évesen üveg vodkát :DD sok hely van, lényeg hogy magabiztosan kérj és ne válogass sokat. Ha nem megy kérj meg felnőttet!
2015. júl. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!