Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek én részegen...

Szerintetek én részegen hajlamos lennék arra, hogy " kiakadjak'?

Figyelt kérdés
Amikor nagyon felindegesedek, sok rossz gondolat fut végig az agyamon, van, hogy keményen belerúgok/ütök valamibe, ritkán nem is tudom megfelelően kontrollálni magam.

2015. aug. 22. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nemtom.
2015. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Ki kell probalni.
2015. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel józanul is jelentkeznek ezek a tünetek, így nincs mit vesztened. Max reggel miután felébredsz azt veszed észre, hogy tiszta seb meg vér a kezed, mert szétvertél mindent. Én jártam már így.
2015. aug. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Miket vertél szét, miért?
2015. aug. 23. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy ne legyél tudatodnál, de ne veszítsd el az eszméletedet egy bizonyos fokú alkoholtartalom kell a szervezetedbe. Van a nyugodt részeg meg a hülye kötekedő részeg, akinek szar napja volt, leitta magát és kötekszik. Az olyanok néha nem tudják kontrolálni magukat.
2015. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!