Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek mennyi a még...

Szerintetek mennyi a még bírható mennyiség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátommal fogadtunk,hogy meg iszunk 10 felest.Szerintetek meg bírok 10et inni,vagy az nagyon sok a szervezetemnek?15/F

2015. okt. 20. 19:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%

Valamivel gyakorlottabbaknak is filmszakadás szokott lenni ez a mennyiség.

Én nem csinálnám. 20 évesen 3 is elég nagyot ütött...

2015. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor akár meg is halhatok tőle?
2015. okt. 20. 20:01
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 évesen még egy sört is megéreztem. 10 felest most 20 évesen is csak úgy innék meg ha 40% alatt van az alkoholtartalma előtte teleeszem magam zsíros és/vagy olajos kajával közbe megiszok legalább 1 liter szénsavmentes kísérőt és kapok minderre legalább 3 órát. Illetve volt hogy 7 deci töményet ittam meg kb. 1.5 óra alatt közepesen jóllakva nem túl sok kísérővel, de utána nem voltam túl szép látvány. Mindenesetre vigyázzatok hogy mit isztok, mennyit, mivel és mennyi idő alatt.
2015. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha gyorsan iszod meg és véletlenül nem hányod ki ennyitől meg is halhatsz.
2015. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jagermaisterrel lesz :/Szooval max 5öt?
2015. okt. 20. 20:08
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Ez nagyjából megfelel a halálos dózisnak. Már kevesebb is biztosítja a májzsugor felé vezető utat.
2015. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És ha szünetet tartok 5-5 között? Korábban 50% palinkat ittam 3 felessel és akkor még nem is hánytam :)
2015. okt. 20. 20:11
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem dicsekedésből írom.

Mikor én 8.-ból ballagtam az osztállyal olyan bulit csaptunk, hogy egy éjszaka alatt megittam 14 felest, 2 sört, nem tudom mennyi vermuthot, likőrt, mindent össze-vissza és bennem maradt, nem volt detox, és még élek is.

Szervezettől függ, meg, hogy mennyit eszel előtte, mit, mennyire bírod a piát stb.

Nem lehet előre megjósolni, az tuti, hogy ne gyorsan egymás után igyál, mert akkor abból rókázás lesz.

2015. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez kockázatos mennyiség. Azért kockázatos, mert nem lehet tudni kinek a szervezete hogyan reagál rá. Nyilván ennyibe sokan belehalnának, de sokan túl is élik.


Egy biztos, ha húzóra iszod, azonnal elájulsz (már ha nem hányod ki), és szerintem vagy az intenzíven vagy a detoxban kötsz ki. Én nagydarab férfi vagyok, edzett májú, egy este alatt 10 dupla vodkát szoktam meginni, szóval én ennek a dupláját tolom, de nem húzóra.


Nem javaslom. Egyébként is elég hülye játék ilyenben fogadni. Miért nem játszátok sörrel? Attól is jól berúgtok 3-4 liter után, de legalább nem fogtok meghalni.

2015. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg veszelyes adag lehet, de egy kora este kezdodo reggelig tarto buli folyaman elfogyasztani ezt, kello mennyisegu viz tarsasagaban, egesz ejjel bulizva szerintem nem kellene problemas legyen.
2015. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!